Doğru Makyaj İçin. Doğru makyajın kendi doğal güzelliğinize gölge düşürmemesi için, basit ve pratik şekilde uygulayabileceğiniz bazı makyaj sırlarını sizinle paylaştık.

Uykunuza ve sağlığınıza dikkat edin

Cildin doğal ışıltısını korumak için sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle yorgun ve uykusuz bir bünyeye sahipseniz, bu cildin görünüşünü olumsuz  etkiler. Gece geç saatlere kadar oturuyor ve uykusuz kalıyorsanız, ne kadar doğru makyaj yapmış olsanız da dinlenmiş bir ciltte olduğu kadar iyi görünmeyecektir.

Cildinizi nemlendirin

Makyaj yapmaya başlamadan önce cildin nemlendirilmesini sağlamak, göz kamaştırıcı bir sonuç elde etmenizi sağlar. Makyajınızın güzel görünmesi için buna dikkat edin.

Buğulu bakışlara sahip olun

Gözlerinizin daha çarpıcı görünmesini istiyorsanız, siyah bir göz kalemini alt kirpiklerinizin dibine uygulayın. Ardından hafifçe dağıtın. Bu basit işlem sayesinde daha büyüleyici bakışlara kavuşabilirsiniz.

VenForLife

Önceki İçerik2019 IFBB President Santonja Cup
Sonraki İçerikEmpati Kurmak
katie
Merhaba😊! Sağlık sektöründe çalışıyorum. Edindiğim bilgiler doğrultusunda, sizlere aktif olarak bilgi paylaşımı sunmak için buradayım. “Dünya; hayal kurma ve hayallerini yaşamak için risk alma cesaretine sahip insanların elindedir.” diyor Paulo Coelho. Kendimi bu alanda geliştirmeye yönelttikten sonra farkettiğim bir şey var ki, o da insan en çok yazarken öğreniyormuş.. Kendimi ifade ederek insanlara faydalanabilecekleri bir şeyler sunmanın yazmaktan öte olduğunu, yazacağım konuyu araştırırken bana kattığı bilgiler sayesinde öğrendim. Son olarak; sevdiğiniz işi yapın! Bunu yapmaya başladığınızda, aslında kendinizi de seviyormuşsunuz. Romalı Şair Horace'nin ünlü bir sözüyle cümlemi bitirmek istiyorum.."Başlamaya cesaret edin! Istediği şekilde yaşamayı sürekli erteleyen kişi, nehri geçmek için nehrin kurumasını bekleyen adama benzer.👑💪

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz