Dwayne İlk Athleticon İçin Büyük Şeyler Vaat Ediyor. Dwayne Johnson ve Dany Garcia, kendi şovlarını düzenleyeceklerini duyurdukları zaman, bu açıklama vücut geliştirme topluluğunun dikkatini çekti. Dwayne Johnson bazı güncellemeler yaptı ve bazı büyük değişiklikler getireceğine dair söz verdi.

Belki de Olympia’ya rakip olabilecek bir gösterinin ayak sesleri var. Ancak hiç kimse duyurunun WWE süperstarından ve eski eşi Dany’den gelmesini beklemiyordu.

Athleticon hakkında çok fazla bilgi yok, ancak Dwayne yavaş yavaş bazı ayrıntıları açıklıyor. Bilinen şey, etkinliğin NPC Worldwide International World Championship’e katılacağıdır. Bunun dışında, UFC hayran deneyiminin dışında ünlü konular ve çok daha fazlası olacak.

Görünüşe göre Dwayne Johnson bu büyük gösteri için çok sıkı çalışıyor. Yakın zamanda Instagram hesabından nelerin geleceğine dair bir önizleme sundu.

Dwayne İlk Athleticon İçin Büyük Şeyler Vaat Ediyor

Dwayne izleyiciler ve sporcular için mükemmel bir deneyim sunmayı planlıyor. Operasyonun öncülüğünü yapması için Olympia’nın eski baş organizatörü olan Robin Chang’u da getirmiştir.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz