Dwayne Johnson Black Adam İçin Hazırlıklarını Gösterdi. Dwayne Johnson, DC’nin gelecek filminde Black Adam rolünü oynayacak. Çekimlerden önce, rol için hazırlıklara başladı ve mükemmel görünüyor.

Dwayne Johnson, Hollywood’un en büyük yıldızlarından biridir. WWE’deki görevinden beri yıllardır büyük filmlerde yer aldı. Hızlı ve öfkeli gibi filmlerde de oynadı. Dwayne’nin oynamadığı tek rol, bir çizgi roman filminde bulunan karakter rolü. Şimdi durum değişiyor ve Black Adam rolünü oynayacak.

Bu rol için spor salonunda sıkı bir çalışma yapıyor. Zaten mükemmel bir fiziğe sahip olmasına rağmen, rol için birlikte gelen bazı şeylere hazır olması gerekiyor. Instagram hesabı üzerinden de hayranlarıyla sürekli ilerlemesini paylaşıyor.

Dwayne resimlerde kesinlikle çok büyük görünüyor. Normalde de devasa bir vücudu var, ama özellikle pump hali ciddi anlamda mükemmel. Dwayne Johnson, Black Adam rolünü üstlendiği zaman kesinlikle büyük bir film olacak. Filmin çekimlerine yaz aylarında başlaması planlanıyor. Vizyona çıkış tarihi ise, 21 aralık 2020 olarak planlanıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz