Dwayne Johnson ve Ailesi Covid-19’a Yakalandı. Dünyanın en büyük Hollywood yıldızlarından biri olan Dwayne “The Rock” Johnson, Instagram hesabından kendisinin ve ailesinin yeni koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını duyurdu.

Dwayne Johnson kendisi, eşi Lauren ve iki kız çocuğu Jasmine 4 ve Tiana 2, Covid-19 testinin pozitif olduğunu açıklayarak konuşmasına başladı. Aile olarak deneyimlemek zorunda kaldıkları en zor şeylerden biri olduğunu söyledi. Ve hayattaki zorluklardan nasibini aldığını kabul etmesine rağmen, bu sağlık durumu şu zamana kadar uğraşmak zorunda kaldığı her şeyden daha kötüydü çünkü ailesi de bundan etkilendi.

Covid-19 için pozitif sonuç almak, birkaç kez geçirdiğim kötü yaralanmalarından üstesinden gelmekten, tahliye edilmekten veya kırılmaktan çok farklıydı. 

Bir babanın ve kocanın önceliği, ailesini korumaktır. Kendisinin ve ailesinin iyileştiğini, artık bulaşıcı olmadığını ve üç haftalık karantinadan sonra sağlıklı olduklarını söyledi. Ayrıca, başkalarının anlamasına ve üstesinden gelmesine yardımcı olmak için tüm bu deneyiminden birkaç şey paylaştı.

Covid-19’u çok yakın aile dostlarımızdan kaptık. Bu kişiler sevdiğimiz ve güvendiğimiz insanlar ve bu kişiler hala sevdiğimiz ve güvendiğimiz insanlar.

Yakın arkadaşları, ona ve ailesine virüsü bulaştırdıklarını öğrendiklerinde perişan oldular. Dwayne Johnson bu durumu hafife almıyor ve aile arkadaşlarıyla bile sosyal etkileşimleri söz konusu olduğunda yeni kurallar koymaya karar verdi.

Test yaptırın. Onlar gelmeden önce herkesi test ettirin. Bir gün önce test yapın, test pozitif çıkarsa uzak durun, pozitif çıkmazsa o zaman gelin.

Dwayne daha sağlıklı yaşamaya ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye odaklanmanızı öneriyor. Maske takmanın da ne kadar önemli olduğuna inandığını söyledi.

Yapılacak en doğru şey bu.

Dwayne, aşılarla daha iyi bir gelecek için iyimser ve önümüzdeki yıllarda her şeyin çok daha farklı olacağına inanıyor. Ancak o zamana kadar Covid-19’a karşı korunma önerilerini tekrarladı.

Dwayne Johnson ve Ailesi Covid-19’a Yakalandı

Dünyadaki herkese mesajım,

Disiplinli kalın.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirin.

Sağlıklı yaşamaya adayın.

Maskenizi takın. 

Ailenizi koruyun.

Evinizde veya toplantılarınızda insanları ağırlamak konusunda katı olun. 

Pozitif kalın. 

Sevdikleriniz önemseyin.

Sağlıklı kalın dostlarım.

DJ 🖤

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz