Eddie Hall Yeni Bir Dünya Rekoru Kırdı. Eddie Hall hayatta uzun bir süredir kazanıyor ve bu kazançlara yenilerini eklemeye devam ediyor. Tüm zamanların deadlift dünya rekorunu 500 kg kırdı ve World’s Strongest Man unvanını kazandı.

Eddie, CrossFit European Championships etkinliğinde bir dünya rekoru kırmak istiyordu. Başlangıçta, GRACE WOD 30 clean and jerk 61 kg for time denemeyi planlamıştı. Power clean veya full clean bu WOD için kabul edilebilir.

Ancak, YouTube kanalında yayınladığı videoya göre, Isabel rekorunu kırmayı hedefledi. Eddie bir haftadan daha uzun bir süredir dünya rekorunu denediğini söyledi ve Colchester, İngiltere’deki büyük etkinlik için bir video yayınladı. Görünüşe göre bir dünya rekoru kırmayı beklemiyordu.

Eddie, 55 saniyenin altında yapması gerektiğini öğrenmişti. Ardından, 50:9 saniyede yaptı ve dünya rekorunu kırdığını öğrendi.

Eddie Hall Yeni Bir Dünya Rekoru Kırdı

Eddie Hall dünya rekorunu kıracağını düşünmediğini, ancak baskı altında üst düzeyde performans sergileme konusuna yabancı olmadığını açıkladı.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz