Elma Şırası Sirkesi Maskesi. Elmanın cildimiz üzerine sayısız güzelliği olduğunu hepimiz biliyoruz. Elmanın içerdiği vitaminler sayesinde başta kalp, akciğer ve mide rahatsızlıkları büyük ölçüde azaltılmaktadır.

Elma Şırası Sirkesi Maskesi

Elma Şırası Sirkesi Maskesi1

İhtiyacımız olan malzemeler:

  • Elma şırası sirkesi (15 ml)
  • 5 adet aspirin
  • 4 çay kaşığı deniz tuzu
  • Yarım bardak mineralli su

Hazırlanışı

  1. İlk olarak, bir kap içerisinde sirkeyi ve suyu karıştırın.
  2. Karıştırdıktan sonra aspirinleri de küçük parçacıklar haline getirerek ekleyin.
  3. Deniz tuzunu da ilave edin ve karıştırın.
  4. Ardından karışımı yüzünüze nazikçe masaj yaparak ve uygulayın. Bu sayede ciltte bulunan ölü derilerden de arınmış olacaksınız.
  5. Yaklaşık bir saat bekleyin.
  6. Yüzünüzü yıkarak işlemi sonlandırın.

VenForLife

Önceki İçerikSivilce Lekeleri İçin Karbonat Maskesi
Sonraki İçerikŞeker ve Hindistan Cevizi Maskesi
katie
Merhaba😊! Sağlık sektöründe çalışıyorum. Edindiğim bilgiler doğrultusunda, sizlere aktif olarak bilgi paylaşımı sunmak için buradayım. “Dünya; hayal kurma ve hayallerini yaşamak için risk alma cesaretine sahip insanların elindedir.” diyor Paulo Coelho. Kendimi bu alanda geliştirmeye yönelttikten sonra farkettiğim bir şey var ki, o da insan en çok yazarken öğreniyormuş.. Kendimi ifade ederek insanlara faydalanabilecekleri bir şeyler sunmanın yazmaktan öte olduğunu, yazacağım konuyu araştırırken bana kattığı bilgiler sayesinde öğrendim. Son olarak; sevdiğiniz işi yapın! Bunu yapmaya başladığınızda, aslında kendinizi de seviyormuşsunuz. Romalı Şair Horace'nin ünlü bir sözüyle cümlemi bitirmek istiyorum.."Başlamaya cesaret edin! Istediği şekilde yaşamayı sürekli erteleyen kişi, nehri geçmek için nehrin kurumasını bekleyen adama benzer.👑💪

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz