Evander Holyfield’dan Şaşırtıcı Açıklama. Mike Tyson ve Evander Holyfield arasında geçen ünlü müsabakayı izleyenler asla unutamadı. Aradan uzun bir zaman geçti ve Evander Holyfield’dan şaşırtıcı açıklama geldi.

1997 yılında Grand Garden Arena’da yapılan rövanşta Mike, Evander’in kulağını iki defa ısırdı ve diskalifiye oldu. Karşılaşmadan sonra Mike Tyson iki (2) sene men cezası aldı ve kariyeri hızla inişe geçti.

Yıllar geçtikçe aralarındaki rekabet daha da efsaneleşti ve insanlar bunu konuşmaya başladı. Evander bu durumdan şikayetçi olmadığını, affedicilik hakkında konuşmasına yardımcı olduğu için mutlu olduğunu söyledi.

Evander Holyfield’dan Şaşırtıcı Açıklama

Beni rahatsız etmiyor. Acı çekmiştim ama bu durum yaşandığı için mutluyum. Kulağımı ısırması iyi oldu. Bu sayede affetmenin ne demek olduğunu konuşabiliyoruz. Birisi evinize izinsiz girerse, siz de onun evine nasıl girerim diye düşünmezsiniz.

 

Çoğu kişi Mike’ın ne kadar donanımlı biri olduğunun farkında değil. Herkes onun deli olduğunu düşünüyor. Ancak, o şu anda bir iş insanı ve yaşlanınca asla eskisi gibi kalamazsınız.

Mike ve Evander 50 yaş üstünde ve şu anda yeni bir müsabaka için hazırlanıyorlar. İkili The 3 Point Conversation adı altında üçüncü kez ringde karşı karşıya gelecek.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz