Flex Lewis Olympia Unvanı İçin Geliyor. Flex Lewis, üst üste yedi yıl boyunca (2012-2018) 212 kategorisinde Olympia unvanını kazandı. Son galibiyetinden sonra bir üst kategoriye yani Open kategorisine geçiş yapmaya karar verdi ve burada da gelmiş geçmiş en iyi vücut geliştiricilerden biri olmak için Olympia unvanını kazanmak istiyor.

Flex Lewis 2020’de Olympia’da Yarışmayı Kabul Etti

Flex, Şubat ayında Mr. Olympia 2020’de yarışmak için özel bir davetiyeyi kabul etti. Hadi Choopan‘ı 212 kategorisinde yarışırken bir anda 2019 Olympia’da Open kategorisinde yarışırken görmüştük. İlk kez sahneye çıkmasına rağmen seyircileri fazlasıyla etkiledi ve üçüncü sırada yerini aldı.

Flex Lewis Olympia Unvanı İçin Geliyor

Neil Hill Instagram hesabından Flex Lewis hakkında güncelleme paylaştı.

Flex Lewis Olympia Unvanı İçin Geliyor

View this post on Instagram

So we have been keeping food pretty low over the past 8 week’s, allowing for Flex’s body to really rest up & his digestive system to be super cleansed before we start our Full proper off season in just 2 weeks from now * * Then at 14 weeks out from show day we start our Full Pre-Contest Prep where his body will become hyper responsive to start growing into the show, no more making weight limits, now it’s all about bringing some Extraordinary to the stage* * He’s already 12lbs up and leaner than past preps at this point. It’s been a Very positive time away from the stage for Team #y3t athlete @flex_lewis * * We are looking forward to bringing a New exciting look to Las Vegas & the 2020 @mrolympiallc contest * * @alir87 @ifbbpro_league

A post shared by NEIL HILL (@neil_yoda_hill1) on

Son 8 hafta boyunca yiyecekler oldukça düşük tutuyoruz. Flex’in vücudunun gerçekten dinlenmesine ve sindirim sisteminin off sezona başlamadan 2 hafta önce temizlenmesine izin veriyoruz. 

 

Daha sonra şov gününden 14 hafta önce, vücudunun büyümesi için hazırlığımıza başlıyoruz. Artık ağırlık sınırlaması yapmaya gerek yok, sahneye olağanüstü bir şey getirmek için çalışacağız. 

 

Zaten bu noktada önceki hazırlıklardan 5 kg kadar daha fazla ve daha yağsız. Las Vegas ve 2020 Mr. Olympia’ya yeni bir heyecan getirmeyi dört gözle bekliyoruz.

Flex Lewis Olympia Unvanı İçin Geliyor

Bu seneki Olympia etkinliği, Aralık ayının ortalarında düzenlenecek. Bu değişiklik hem mevcut sağlık krizinden hem de Olympia’nın satılmasından kaynaklandı. Tarih belirlenmiş olsa da, bazı şeylerin değişme olasılığı var.

Mr Olympia Satıldı

Flex Lewis Olympia Unvanı İçin Geliyor

Flex Lewis diğer elit Mr. Olympia yarışmacılarından daha iyi olmak için hazırlanırken, geriye kalan sporcular da bu devasa etkinliğe katılmak için çok sıkı çalışmak zorundalar.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz