Flex Wheeler Antrenmanlara Hız Kesmeden Devam Ediyor. Flex Wheeler son zamanlarda zor zamanlar geçiyor ancak, tüm yaşadıklarına rağmen hayatına kaldığı yerden devam ediyor ve spor salonuna geri döndü.

Flex Wheeler vücut geliştirme dünyasında gerçek bir efsanedir. Yakın zamanda büyük bir ameliyat geçirdi ve bacağını bir kısmını kaybetti. Bu durum Flex’i şaşırtmamış olsa da, vücut geliştirme topluluğu yaşadığı bu duruma şaşırmıştı.

Ameliyat sonrasında durumu ile ilgili çok dürüst konuştu. Çoğunlukla pozitif kalmaya çalıştığını ancak, bazı zamanlarda bunun çok zor olduğunu ifade etmişti. Flex’in antrenmanlara ilk döndüğünde ne kadar mutlu olduğunu görebiliyorduk. Ameliyattan sonra da ilk adımlarını atarak büyük bir ilerleme kaydetti. Ancak, hala sağlığı hakkında endişeleri ve uğraştığı sorunlar var.

Tüm bunlara rağmen spor salonuna gitmeye devam ediyor ve son paylaştığı videoda ne kadar dayanıklı olduğunu bizlere gösterdi.

Videonun açıklamasında birkaç haftadır nöropatiden kaynaklanan ağrı ile uğraştığını söyledi. Bu, periferik sinirlerde genellikle ellerde ya da ayaklarda uyuşmaya ve ağrıya neden olan bir durumdur. Tüm bunlara rağmen, üzerine gidip antrenman yaptığını görmek gerçekten ilham verici.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz