Flex Wheeler Bacak Antrenmanına Başladı. Flex Wheeler, gün geçtikçe ve iyileşmesi ilerledikçe insanlara ilham vermeye devam ediyor.

Flex, bacağının bir kısmını ameliyatla almak zorunda kalmıştı. O zamandan beri psikolojisi inişli ve çıkışlıydı. Yaşanılan bu durumda oldukça dürüst bir şekilde insanlara duygularını paylaştı.

Bir süre evde kaldıktan sonra kendisini tekrardan spor salonuna attı ve hayranlarıyla sürekli güncellemeler paylaştı. Geçtiğimiz günlerde tekrardan yürümeye başladığını da hayranları ile Instagram hesabı aracılığı ile paylaşmıştı.

Flex Wheeler Tekrar Yürümeye Başladı

Görünüşe göre Wheeler’ın yavaşlama niyeti yok. 2 gün önce Instagram hesabından eliptik bisiklet ile yaptığı kardiyo videosunu paylaştı.

Ardından, leg press ile bacak çalıştığı bir videoyu paylaştı. Yaşadığı onca olumsuz şeyden sonra bile pes etmeden yoluna devam ettiğini görmek gerçekten çok etkileyici.

Flex Wheeler Bacak Antrenmanına Başladı

Wheeler’ın bu kadar kısa sürede kaydetmiş olduğu ilerleme gerçekten inanılmaz. Bu onun için pek de kolay olmadı ve çok sıkı bir çalışmanın ürünü olduğunu görebilirsiniz. Kendisi gerçek bir efsanedir.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz