Flex Wheeler Evine Döndü

Flex Wheeler evine döndü. Flex Wheeler, bacağının bir kısmı kesildiğinden beri çok şey yaşadı. Şimdi ise, yaşadığı bu olay hakkında dürüst ve duygusal bir video paylaştı.

Flex bazı sağlık sorunları nedeni ile bacağının bir kısmını kaybetti. Tüm bu yaşanan süreç boyunca, düşüncelerini ve duygularını bizlere tam olarak aktarmadı. Ayrıca, yaşamış olduğu bu durum boyunca olumlu bir duruş sergilemiştir.

Anlayacağınız üzere işler Flex için pek de kolay değil. Instagram hesabından paylaştığı videoda, çok açık ve dürüst bir şekilde konuştu. Flex Wheeler evine döndü ve bu durumun kendisini nasıl etkilediğini açıkladı. Ayrıca, bacağının bir kısmını kaybettikten sonra işlerin nasıl değiştiği hakkında da konuştu.

Flex Wheeler Evine Döndü

View this post on Instagram

Happy Thanksgiving

A post shared by IFBB LEGEND FLEX WHEELER (@officialflexwheeler) on

Geçen Perşembe akşam saat dokuzda eve döndüm ve doğruca yatağıma gittim. Bir aydan daha uzun bir süre sonra yatağımda çok iyi bir şekilde dinlendim. Gerçekten dürüst olmak gerekirse, duygusal bir durumdan geçiyordum. Merdivenlerden aşağıya inmek, koltuk değneklerini kullanmak zor ve merdivenin ne kadar yüksek olduğuna dair korkum ve düşersem diye kafamda dolaşan düşünceler.

Flex, ne kadar üzgün olduğunu açıklamaya devam ediyor ve evinde iki bacağının olduğu resimleri gördüğünü söylüyor. İşlerin ne kadar çabuk geliştiğini ayrıntıları ile anlatıyor ve prosedüre kadar iniyor. Bacağını kaybedeceğini bildiğini ve acının da çok fazla olduğunu söyledi.

Bu durumun kendisini zihinsel olarak ne kadar etkilediğini de detaylarıyla anlattı. Yavaşlaması gerektiğini ve yas tutması gerektiğini de söyledi.

Evet, sadece kendimi dövdüm. Kendime, olduğum kişinin yarısı olduğumu söyledim. Ben daha önce olduğum kişi değilim, şimdi yarı insanım. Bilirsin, sadece tüm olumsuz düşünceler. Sadece hıçkırarak ağlamayı bırakamadım. Sonunda fark ettim ki, bu benim aşmam gereken bir durum. Hala yaşadığım bir şey ve diğer taraftan çıkmayı planladıysam, iyi olmak için gerçekten bunu yapmak zorundayım.

Flex, iyi olduğunu ve kiliseye geri dönmenin kendisine yardımı olduğunu söyledi. Ayrıca, GoFundMe‘de yardım topladığı için Dennis James‘e teşekkür etti. Tekerlikli sandalyedeyken insanların ona nasıl baktığını açıkladı ve tüm bu olanlara rağmen yavaş yavaş alışmaya başladığını söyledi.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz