Flex Wheeler Hastaneye Döndü

Flex Wheeler Hastaneye Döndü. Vücut geliştirme efsanesi Flex Wheeler‘ın sağ bacağının bir kısmını kaybetmesinin üzerinden neredeyse bir sene geçti. Ancak hala bazı şeylerle mücadele ediyor ve hastaneye geri dönmek zorunda kaldı.

Wheeler’ın geçen Ekim ayında acilen ameliyat olması gerektiğine dair haberler çıktı. Kısa bir süre sonra, vücut geliştirme efsanesinin sağ bacağının bir kısmının kesildiğini öğrendik. Ameliyat sonrasında fiziksel ve zihinsel olarak zorlandı, ancak en sonunda spor salonuna geri döndü ve daha sonrasında da ilk adımını attığını hayranları ile paylaştı. Bu onun için daha başlangıçtı, bacak antrenmanlarına da başlamıştı.

Maalesef Flex Wheeler bazı kalıcı sorunlarla uğraşıyor gibi görünüyor. Instagram hesabından paylaştığı gönderide hastaneye geri döndüğünü görebilirsiniz. Neler olduğunu tam olarak açıklamamasına rağmen, bacak ağrıları nedeniyle dönmüş olabilir.

Flex Wheeler Hastaneye Döndü

Buraya geri dönemeyecek kadar uzun ve zorlu bir mücadele verdim. Ama son birkaç gün başa çıkabileceğimden daha fazla oldu. 

Bu haber sonrasında, vücut geliştirme topluluğu Wheeler’a destek mesajları gönderdi.

Flex Wheeler Hastaneye Döndü - Flex Wheeler Hastaneye Dondu1 Flex Wheeler Hastaneye Döndü - Flex Wheeler Hastaneye Dondu2 Flex Wheeler Hastaneye Döndü - Flex Wheeler Hastaneye Dondu3 Flex Wheeler Hastaneye Döndü - Flex Wheeler Hastaneye Dondu4 Flex Wheeler Hastaneye Döndü - Flex Wheeler Hastaneye Dondu5 Flex Wheeler Hastaneye Döndü - Flex Wheeler Hastaneye Dondu6 Flex Wheeler Hastaneye Döndü - Flex Wheeler Hastaneye Dondu7 Flex Wheeler Hastaneye Döndü - Flex Wheeler Hastaneye Dondu8 Flex Wheeler Hastaneye Döndü - Flex Wheeler Hastaneye Dondu9

Wheeler’ın şu anda gerçekten kötü hissettiğini görebilirsiniz, ancak böyle zamanlarda ne kadar ileri gittiğinizi hatırlamak önemlidir. Açıkçası onun neler yaşadığını anlamak zor, biz onun yerinde değiliz ve Wheeler ne olursa olsun bu süreçte olumlu kalmayı başardı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz