Floyd Mayweather George Floyd'un Cenazesi İçin Ödeme Yapmayı Teklif Ediyor

Floyd Mayweather George Floyd’un Cenazesi İçin Ödeme Yapmayı Teklif Ediyor. George Floyd’un öldürülmesi tüm dünyada kargaşaya yol açtı.

Kelepçelenip kaldırıma yüzüstü yatırıldıktan sonra katil polis Derek Chauvin tarafından yaklaşık dokuz (9) dakika boyunca boynuna diziyle bastırılarak öldürüldü. Şimdi Amerika’da ve dünyanın birçok ülkesinde George Floyd ve adalet için protestolar düzenleniyor.

Geourge Floyd

Bazı gruplar George Floyd için adalet yürüyüşü yapıyor, bazıları yolsuzluğa karşı yürüyüş yapıyor ve bazıları da yağmacılık ile meşgul. Kısacası, sebep her ne olursa olsun, insanlar sokaklara çıkıyor ve George Floyd’un ölümü insanların sabrını taşıran son damla oldu.

Birçok ünlü George’un ölümüne tepki gösterdi. Arnold Schwarzenegger ve Dwayne Johnson dayanışma mesajı yayınladı. Jim Manion da bir açıklama yaptı. Şimdi Floyd Mayweather George Floyd’un cenazesi için ödeme yapmayı istiyor.

Floyd Mayweather, George Floyd’un cenaze törenini ödemeyi istediğini belirten bir resim yayınladı. Yazmış olduğu çeki aşağıda görebilirsiniz.

Floyd Mayweather

Floyd Mayweather’ın yaptığı bu davranış gerçekten saygı gösterilmesi gereken bir davranıştır. İnsanların acıları tazeyken, bir kişinin bu üzücü ve karanlık zamanlarda olumlu bir şekilde rol oynadığını görmek gerçekten sevindirici.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz