Göğüslerinizi havaya uçurun. Göğüslerinizi patlatacak bir antrenman mı arıyorsunuz? Aramakla daha fazla uğraşmanıza gerek yok! Bu antrenman programını uygulayarak hayalinizdeki göğüslere bir adım daha atın.

Bu antrenman programı 8 haftadan oluşmaktadır ve haftanın 1 günü yani, kendi programınızdaki göğüs günü ile değiştirilerek uygulanabilmektedir. Göğüs antrenmanını 45-60 dakikayı geçmeyecek şekilde uygulamak sizin için daha verimli olacaktır. Programın temel amacı ise, kas inşa etmektir. Antrenman tipi de, tek kas grubudur.

Göğsünüzün en güçlü bölgeniz mi veya en zayıf bölgeniz mi olduğu önemli değil. Sizin de bildiğiniz gibi, kimse kötü göğüslere sahip olmak istemiyor. Göğüs antrenmanını pazartesi günü veya salonunuzun durumuna göre, çok beklemeyecek şekilde antrenmanı uygulayabilirsiniz.

Yeni başlayan biriyseniz de bu programı uygulamak için acele etmek yerine, sizler için hazırlanmış olan yeni başlayanlar kategorisine göz atın.

Programda farklı bir hareket yapmanız gerekiyorsa veya gerekirse, aynı etkiyi veren bir hareket bulmaya çalışın.

Setler arasındaki dinlenme süreniz 1 dakika (60 saniye) olmalıdır. Hareketler arasında da 60-90 saniye yeterli olacaktır. Bu antrenmanı 45 dakika içerisinde çok rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz. Çevrenizle konuşmadan ve telefonunuzla oynamadan yaparsanız daha verim alacaksınız, buna emin olun. 🙂

Üyelere Özel İçerik

İçeriğin devamı için giriş yapın!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz