Brandon Curry

Brandon Curry, 2019 Mr. Olympia unvanını kazanmak için elinden geleni yaptı. Ancak ona göre, büyümek ve daha da iyi olmak için birçok neden var.

2019 Mr. Olympia’da birçok yarışmacının sahne aldığını ve mümkün olan en iyi etkinliği bizlere sunduklarını gördük. Geçen yılın şampiyonu Shawn Rhoden yarışamadığı için bu yıl unvanın yeni bir sahibi olacaktı ve o kişi de Brandon oldu.

Bazı kişiler Curry’nin bu seneki formu konusunda kritikti. Geçtiğimiz yıllarda fiziğinin şu anki kadar iyi olmayacağı yönünde bir inanış vardı. Shawn Rhoden rekabet etseydi onun yakınında bile olmayacağını düşünüyorlardı.

Bununla birlikte, çok az insan Curry’i kendisi kadar eleştirdi. Muscular Development ile yapmış olduğu son röportaj aşağıdadır.

“Bir meydan okuma olmadan, yolculuğu biraz caydırıcı yapabilir ama bunu istiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edebilmek için bu motivasyona ihtiyacım var.

İşin aslı, %100 ile gelmediğimi biliyoruz. Bunu hepimiz biliyoruz değil mi? Sahneye çıktığım formu daha da fazla geliştirmeye yetecek nedenlerim var. Burada daha iyi olmak için birçok nedenim var ve bu beni sahneye çıkacak herkesten daha tehlikeli biri yapıyor.”

Brandon çok iyi bir noktaya değindi. Sergilemiş olduğu performans Olympia unvanını kazanmak için yeterliydi ama en iyisi değildi.

vgr

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz