İngiliz Vücut Geliştirici Steven Baker Hayatını Kaybetti

İngiliz vücut geliştirici Steven Baker hayatını kaybetti. Vücut geliştirme dünyası, başka bir trajik can kaybı daha yaşadı. 42 yaşındaki Steven Baker trajik bir şekilde, hafta sonu hayatını kaybetti.

Baker, yıllarca vücut geliştirme sporunda rekabet etmiş İngiliz bir vücut geliştiriciydi. Kariyerinin ilk aşamalarında 2011 British Novice Champion yarışmasını kazandı. Ayrıca, birden fazla National Amateur Bodybuilders Association (NABBA) yarışmalarını kazandı. Yaşadığı sakatlıktan sonra ise hayatına eğitmen olarak devam etti.

Birkaç habere göre, Steven Baker boğulduğu sırada yemek yiyordu. Bilincini kaybettiği için sıvı akciğerlerini doldurmaya başlamıştı. Beynine oksijen gitmemeye başladı ve komaya girdi. Bu durum da nefes alamamasına neden oldu. 5 Ekim 2019’da sağlığı hızla kötüleşti ve trajik bir şekilde hayatını kaybetti.

Sad to learn of the tragic loss this Saturday 5th of October of Steven Baker.. Well known in Bodybuilding and fitness…

NABBA paylaştı: 6 Ekim 2019 Pazar

Baker çok sevdiği iki çocuğunu geride bıraktı. Bu, vücut geliştirme topluluğundaki diğer kayıpların ardından ortaya çıkan inanılmaz derecede üzücü bir haber. Ancak, tüm göstergeler onun çok sevilen bir adam ve baba olduğu yönünde. Bu kayıp uzun zaman boyunca birçok kişi tarafından hissedilecektir.

vgr

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz