Sergio Oliva Jr, Arnold Classic İçin Hazırlıklara Başladı. Sergio Oliva Jr, 2020 Arnold Classic yarışması ile vücut geliştirmeye geri dönmeye hazırlanıyor. Jay Cutler TV ile spor salonuna gitti ve bunu videoya çekti.

Sergio Oliva Jr, efsanevi vücut geliştirici Sergio Oliva’nın oğludur. Babasının mirasını devam ettirmek için ilerlemek istiyor. 2018 yılında Mr. Olympia‘da 16. sırada yer aldı ve Olympia’dan hemen önce, Tampa Pro‘da ve Chicago Pro‘da ikinci oldu.

Hayatında yaşadığı bazı aksaklıklar nedeni ile rekabetten uzak kalmıştı. Ancak, önümüzdeki sene rekabete geri dönmeyi planlıyor. Yarışmaya sert bir şekilde hazırlandığını görebilirsiniz. Jay Cutler TV, San Diego’da bulunan spor salonunda Sergio’yu yakaladı ve bizlere antrenmanını aktardı. Sergio videoda omuz antrenmanı yapıyor ve Arnold Classic’te yarışacağını tekrardan doğruluyor.

Arnold Classic’te rekabet etmenin kendisi için ne anlama geldiğini de söyledi.

“Açık konuşmak gerekirse, bu bütün kariyerim boyunca yapmak istediğim bir şeydi. Ancak, bu farklı hissettiğim bir şey. Kendimi o aşamaya çekmeye izin vermeliyim, önce belli bir seviyeye ihtiyacım var. Zihinsel olarak bunu yapabildiğim için, fiziksel olarak da yapabileceğimden emin olmam gerekiyor.”

Arnold Classic 2020’de nasıl bir performans sergileyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz