William Bonac, NPC Worldwide William Bonac Classic'te Konuk Olarak Poz Verdi

William Bonac, NPC Worldwide William Bonac Classic’te Konuk Olarak Poz Verdi. NPC Worldwide William Bonac Classic, yetenekli vücut geliştirmecinin adını taşıyan amatör bir gösteridir. William kendi etkinliğinde konuk olarak poz verdi ve mükemmel görünüyordu.

William için 2019 yılı başarılı bir yıl olarak geçti. Arnold Classic’te ikinci oldu ve Arnold Classic Australia’yı kazandı. Ardından, 2019 Mr. Olympia‘da ikinci sırada yer aldı. Bu yıl “The Conqueror” için iyi bir yıldı. Görünüşe göre William için 2019 yılı daha bitmedi. Yarışmıyor olsa da konuk olarak poz vermeye devam ediyor. Amsterdam’da düzenlenen NPC Worldwide William Bonac Classic’te konuk olarak poz verdi.

Aşağıdaki videoda, William’ın fiziği harika görünüyor. Videoyu izlediğinizde bu yıl neden Olympia’yı kazanmaya çok yakın olduğunu anlayacaksınız. Rutini bitirdikten sonra, nişanlısı ve kızı ile sahneye çıktı. Yıllar boyunca kendisini destekledikleri için teşekkür etti. William formda ve 2020 yılında iyi bir başarı elde etmek istiyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz