2020 Ms. Olympia Yarışması Şimdiden Büyük İlgi Görüyor

2020 Ms. Olympia yarışması şimdiden büyük ilgi görüyor. Olympia Weekend boyunca Ms. Olympia yarışmasının 2020 yılında geri döneceği açıklanmıştı. Iris Kyle, on şampiyonluk rekoru kazandığı son Ms. Olympia şampiyonuydu.

Ancak, Ms. Olympia yarışması en son 2014 yılında yapılmıştı ve aradan geçen altı yılın sonunda yeni bir yarışmacı alanına sahip olacağız. Rus vücut geliştiricisi Nataliya Kuznetsova’ya bir göz atın, Open kategorisine mükemmel bir şekilde oturduğunu görmek çok da zor değil.

Bilinen en ağır kadın profesyonel vücut geliştirmeci ve muhtemelen en güçlüsü (2014 ve 2015 yılında armlifting ve bench press dünya şampiyonluğuna sahip), bu yüzden onun için bir sorun değil. Ancak, bu 2020 Ms. Olympia yarışmasında yarışacağı anlamına gelmiyor. Aslında, görünüşe göre o da pek niyetinde değil.

2020 Ms. Olympia yarışması büyük bir beklentiyle karşılanacak ve Kuznetsova’nın yarışmaya karar verip vermeyeceğini bilmek için henüz çok erken. Women’s Open kategorisinde ciddi bir rakip olabileceğinden şüphe yok.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, Nataliya Kuznetsova Ms. Olympia yarışmasında rekabet etmek için hiçbir planı olmadığını söyledi, ancak yıl boyunca ilerleyişini takip etmeye devam edeceğiz çünkü profesyonel vücut geliştirmede ne olacağını asla bilemeyiz!

vgr

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz