Patrick Moore Gelecekte Mr. Olympia Olabilir Mi

Patrick Moore gelecekte Mr. Olympia olabilir mi? 2019 Mr. Olympia yarışması, geçen senenin şampiyonu Shawn Rhoden ve 7x Mr. Olympia Phil Heath‘in yarışmadığı çok farklı bir etkinlikti.

Böylece, taç yeni sahibini bekliyordu ve Brandon Curry ilk unvanını kazanma şansı buldu. William Bonac ikinci oldu ama hafta sonundaki en büyük sürpriz Hadi Choopan‘ın ilk çıkışında üçüncü olmasıydı ve halk şampiyonu oldu. Ancak, insanların yakın gelecekte Olympia şampiyonluğu için potansiyel olarak ciddi bir rakip olarak bahsettiği başka bir isim var.

Patrick Moore, geçtiğimiz hafta sonu onuncu sırada yer aldı. Mr. Olympia’da ilk kez sahneye çıktı ancak, fiziği olağanüstü değildi. Birçok kişi, 2019 California Pro galibiyetiyle Olympia’dan önce bile potansiyelini fark etti ve ona bir sonraki Ronnie Coleman ya da  Lee Haney diyordu. Ancak bu noktada bu karşılaştırmaları yapmak pek doğru değil.

Open kategorisinin en iyi yarışmacısı olmak için daha fazla kütle kazanmak zorunda olduğu çok açık. Moore biraz daha kütleli bir Classic Physique görünümüne sahip, ancak ilerledikçe kütle kazanacağı ortada. Harika orantılı bacakları, inanılmaz bir sırtı ve genel olarak çok iyi bir gelişimi var. Zamanla çok daha iyi olacağı çok açık diyebiliriz.

View this post on Instagram

Dream chasing catching all my goals!! Heading back home and I wish I could relive this moment again, and meet every single person in that arena and everyone who viewed online that made me feel so special for my Olympia debut! The feeling I had is like no other! Bodybuilding fans are the best in the world as they love this sport as much as we do! Their passion energizes us athletes when we are on that stage!! I’m sure I speak for all the other athletes as well when I say thank you to every single fan of this sport…we need you guys!! Can’t wait to bring you all an even more improved physique next year!! Time to step it up another notch!! I hope everyone has an amazing week!!💪🏼 #mooremuscle #newblood #teamlabrada #teamaceto

A post shared by Patrick Moore IFBB Pro (@patricktmoore) on

Patrick Moore şu anki estetiğini koruyabilirse ve fiziğine boyut katarsa, yakın zamanda büyük bir isim olacağından şüphe yok.

vgr

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz