Hadi Choopan 2019 Olympia Hazırlık Videosu Paylaştı. Çok az kişi 2019 Mr. Olympia‘da Hadi Choopan’dan daha büyük bir gösteri yapmıştı. Şimdi ise, bizlerle büyük etkinlikten önceki hazırlıklarından bazılarını paylaştı.

Hadi uzun zamandır dünyanın en iyi vücut geliştiricilerinden biri olarak kabul edilmektedir. ABD’de rekabet edemediği için ne kadar iyi olduğunu gösterme fırsatı olmamıştı. Bu durum 2019 yılında değişti ve herkese ne kadar iyi olduğunu kanıtlamak için bir şans elde etti.

Başlarda vize konusunda sorun yaşadığını ve 2019 Mr. Olympia’da yarışamayacağını bildirmişti. Sonunda ise bu durum değişti ve hani ilk defa büyük etkinlikte Open kategorisinde yarıştı. Olympia’da üçüncü oldu ve halk şampiyonu unvanını aldı.

Paylaşmış olduğu video teknik olarak Evogen protein tozu için sponsorlu bir video ancak, büyük etkinliğe nasıl hazırlandığını bizlerle paylaşıyor. Görüntüler Olympia’dan 2 hafta önce çekişmiş ve Hadi’nin ne kadar sıkı antrenman yaptığını bizlere gösteriyor. Etkinlikten önce, Hadi Choopan’ın gelecekteki yeni Mr. Olympia olma potansiyeline sahip olduğu birçok kişi tarafından düşünülüyordu. Haksız da sayılmazlar.

Hadi, Open ve 212 kategorisi arasında gidip geliyordu ve 2019 Olympia’da en büyük sorunu boyutuydu. Eğer bu şekilde devam eder ve kütlesini arttırırsa önümüzdeki yıllarda yeni Mr. Olympia unvanının sahibi olduğunu görebiliriz.

View this post on Instagram

I 2 Weeks Out From the 2019 Olympia my Prep For Battle On The Olympia Stage with @hanyrambod Utilizing The Final Formula of @evogennutrition The ‘O’ Creator Stack – ✅EVP Xtreme NO: Creating the 3D Effect With The Use of Nitrates ✅EVP AQ: Increasing Muscle Volume and Endurance With Glycerol Hydration ✅Amino KEM: Optimizing Recovery & Blood Flow With EAA/BCAA’s & Added Hydration – Hit The Link In My Bio & Try Out The FInal Product! – Take Advantage Of The Final Hours Of Our Cyber Monday Sale With 25% Off + Free Shipping With Code: BFCM25 – @hanyrambod @evogennutrition #EvogenNutrition #HanyRambod #promotions #promotion #BlackFriday #cybermonday #sale #EvogenElite #evogen

A post shared by Hadi Choopan | هادی چوپان (@hadi_choopan) on

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz