Hafthor Bjornsson Durdurulamaz! Hafthor Bjornsson, 2020 Arnold Strongman Classic’te unvanı almak istiyor. Etkinlikten önce, spor salonunda ağırlıklarla nasıl oynadığını bizlere gösteriyor.

Hafthor dünyadaki en iyi strongman yarışmacılarından biridir. Sekiz yıl boyunca Iceland’s Strongest Man unvanını kazandı. Bunun dışında, 2018 yılında World’s Strongest Man unvanını ve iki defa da Arnold Strongman Classic’i kazandı.

Bu senenin başlarında Martin Licis’e karşı hayal kırıklığı yaratan bir kayıptan sonra, Hafthor hakkında bazı şüpheler vardı. Bazıları dünyanın en iyi sporcularından biri olabilme yeteneğini sorgulamaya başlamıştı.

2020 yılının Mart ayında şampiyon olmak için çalışıyor. Instagram hesabından paylaştığı videoda, bu konuda ne kadar ciddi olduğunu görebilirsiniz. 370 kg deadlift’i 2 set ve 2 tekrar olacak şekilde kaldırıyor.

Ağırlıkları kaldırırken neredeyse zorlanmıyor. Bu da onun, Columbus için hazır olduğunu net bir şekilde gösteriyor. Tatillerde bile antrenman yapmaya devam ediyor ve şampiyonluğu almak için sınırları fazlasıyla zorlayacak gibi görünüyor. Arnold Strongman Classic 6-7 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenecek.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz