Hafthor Bjornsson Gelecek Yıl Yarışacağını Açıkladı

Hafthor Bjornsson gelecek yıl yarışacağını açıkladı. Hafthor Bjornsson’ın hayranları strongman yarışmalarına dönüp dönmeyeceğini merak ediyorlardı. Sonunda, sonraki yarışacağı yarışmayı açıkladı.

Bjornsson, 2018 yılında World’s Ultimate Strongman unvanını kazandı ve yılı yüksek bir notla tamamladı. Bu iki büyük galibiyetinin arkasındaydı. Bunlar, Arnold Strongman Classic ve World’s Strongest Man yarışmalarıydı. Thor için oldukça büyük bir yıldı.

Ancak, 2019 yılında biraz daha zor zamanlar geçirdi. Sadece iki defa yarıştı. Arnold Strongman Classic unvanını tekrardan kazanmış olsa da, World’s Strongest Man yarışmasında pek de iyi değildi. Bu etkinlikte üçüncü oldu ve unvanını Martin Licis’e kaptırdı.

Bjornsson, sonunda rekabete geri döneceğini resmen açıkladı. Yayınladığı son YouTube videosunda, geri dönüş yapmak için hazır olduğunu söyledi. Unvanını korumak için 2020 Arnold Classic’te yarışacağını açıkladı.

Bjornsson, Mart’ta Arnold Classic’te art arda üç galibiyet için yarışacak. Columbus’a dünyanın dört bir yanından en iyiler katılacak. Burada bir galibiyet alması, hala dünyanın en güçlü adamı olmak için gerekenlere sahip olduğunu gösterecektir.

vgr

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz