Hulk Hogan 66 Yaşında İnanılmaz Görünüyor! Hulk Hogan’ın bu sene düzenlenecek olan WrestleMania etkinliğinde yarışabileceğine dair bazı söylentiler var. Eğer bu doğru ise, hazırlıklar için mükemmel görünüyor.

Hulk Hogan birkaç yıldır profesyonel güreşte yarışmadı. Buna rağmen güreş dünyasının aktif bir üyesi olmaya devam ediyor. Profesyonel güreşte en uzun ve en çok çalışan kariyerlerden birine sahipti ve bu nedenle hayranların favorisi olarak kabul edildi. Ayrıca WWE’de, Impact’te ve diğer güreş organizasyonlarında görevi vardı ve WWE’de onur listesine dahil edildi.

Hulk uzun zamandır rekabet etmiyor olsa da, ringe tekrardan dönüyor olabilir. Kısa süre önce kurduğu New World Order’ın, WWE onur listesine gireceği açıklandı. Hulk Hogan’ın giriş töreninden sonra WrestleMania’da yarışabileceğine dair söylentiler başladı. Bu söylentiler, Instagram hesabından paylaşmış olduğu resimlerden sonra ortaya çıktı. Resimlerde yaşına rağmen mükemmel bir fiziğe sahip olduğu ilk dikkat çeken şeydi ve bu nedenle de bu söylentiler ortaya çıktı. Aksiyona geri dönmek için tamamen hazır görünüyor.

İnsanların Hulk Hogan’ın WrestleMania’da aksiyona geri döneceğini düşünmesinin bir başka nedeni ise, WWE’de son bir koşuya sahip olmakla ilgilendiğini ifade etmesinden dolayı. 66 yaşında ringe dönmek inanılmaz bir başarı olurdu, zamanla neler olacağını göreceğiz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz