IFBB Boston Pro 2021’e Ertelendi. Sporcular ve hayranlar, yaklaşmakta olan IFBB Boston Pro için hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyordu. Ancak, etkinliğin ileri bir tarihe ertelendiğine dair haber geldi ve sporcular bir süre daha beklemek zorunda kalacak.

Boston Pro’nun yaklaşık 9 hafta sonra düzenlenmesi bekleniyordu. Yarışma için hazırlıklarını yapan birçok sporcu vardı ve oldukça iyi görünüyorlardı. Bu önemli bir gösteridir ve etkinlik ertelendiği için sporcuların sıkı çalışmaları boşa gidecek gibi görünüyor.

Instagram’da paylaşılan gönderiye göre, Covid-19 nedeniyle getirilen kısıtlamalar, etkinliği düzenlemeleri için oldukça fazla. Başta her şey iyi görünse de, eyaletteki vakaların ani bir şekilde artması sonucunda kısıtlamaları arttırmaktan başka bir seçenek kalmadı.

IFBB Boston Pro 2021’e Ertelendi

Vali Charlie Baker, Covid-19 vakalarının Massachusetts’te tekrardan ortaya çıkmaya başladığına dair endişe verici işaretlerin ardından Cuma günü “yayılmayı durdurmayı” amaçlayan bir dizi hareket duyurdu. 

 

İç mekan toplantıları için, tek bir kapalı alanda maksimum 25 kişi olacak. Baker’ın emri, açık havada toplanma sınırını tek bir alanda maksimum 100 kişiden 50 kişiye düşürüyor. Daha küçük alanlar için, bölgenin yasal maksimum doluluğunun yüzde 25’i veya herhangi bir doluluğun kaydedilmediği 92.90304 mbaşına sekiz kişi sınırı da geçerli olabilir. 

 

Sonuç olarak, IFBB Boston Pro’yu erteleme kararı aldık. 

Profesyonel etkinlik ertelenirken, NPC etkinliğinin planlandığı gibi devam edeceğini de Instagram hesabından duyurdular. Bu yıl Boston Pro’da Regan Grimes, Keone Pearson ve Antoine Vaillant gibi sporcuları göremeyeceğiz.

View this post on Instagram

The Boston NPC is still scheduled.

A post shared by Boston Pro Show (@bostonproshow) on

Etkinliğin ertelenme kararına bakıldığında doğru bir karar olduğunu görebilirsiniz. Birçok kişi için hayal kırıklığı yaratmış olsa da, en önemli şeyin sağlık olduğunu unutmamak gerekir.

FitxHot

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz