IFBB Wellness Sporcusu Vanessa Batista Hayatını Kaybetti. Vücut geliştirme topluluğu, IFBB Wellness Sporcusu Vanessa Batista’nın hayatını kaybetmesi ile yeni bir şok yaşadı. Vanessa hayatını kaybettiğinde 31 yaşındaydı.

Vanessa ülkesini en iyi şekilde temsil etti ve IFBB için Wellness sporcusu olarak yarıştı. İki çocuk doğurduktan sonra kadın sporculara fitness yaşamına geri dönülebileceğini göstererek büyük bir ilham kaynağı oldu.

Ancak ne yazık ki, Vanessa trajik bir şekilde hayatını kaybetti. Raporlara göre, aracını kullandığı sırada bir kaza geçirdi. Kazada kamyon aracına çarptı ve çarpışmanın etkisi ile aracı paramparça oldu ve kaza yerinde hayatını kaybetti.

Çarpan aracın sürücüsü ise, hafif yaralı bir şekilde kazadan kurtuldu. Bu korkunç kazanın raporu daha sonra IFBB Portugal’un Facebook hesabı tarafından onaylandı.

IFBB Wellness Sporcusu Vanessa Batista Hayatını Kaybetti

Hoje é um dia triste para o mundo do culturismo, perdemos a nossa atleta Vanessa Batista. Enviamos as nossas sentidas condolências a toda a família e amigos. Descansa em paz Vanessa.

IFBB Portugal paylaştı: 27 Temmuz 2020 Pazartesi

Bugün vücut geliştirme topluluğu için üzücü bir gün, ailesine ve arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz. Huzur içinde yat Vanessa.

Vanessa iki çocuğunu ve eşini geride bıraktı. Kaza koşullarına ilişkin bir bilgi açıklanmadı, ancak meydana gelen hasarın boyutunu gösteren bir resim yayınlandı.

IFBB Wellness Sporcusu Vanessa Batista Hayatını Kaybetti

VenGym olarak Vanessa Batista’nın yakınlarına ve ailesine başsağlığı diliyoruz.

Vanessa Batista Vanessa Batista

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz