Iron Man Antrenmanı. Robert Downey Jr ‘ın Iron Man için uygulamış olduğu antrenman programından ilham alınarak hazırlanmıştır. Alt vücut ve üst vücut antrenmanları ile gücünüze güç katın!

Bu antrenman programı 12 haftadan oluşmaktadır ve haftanın 4 günü uygulanmalıdır. Antrenman süreniz 45-70 dakikayı geçmeyecek şekilde olmalıdır. Bu programın temel amacı kas inşa etmektir. Başlangıç seviyesinde bir sporcuysanız bu programı rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Robert Downey Jr bu vücutu tek başına yapmadı. Çoğu ünlü aktör gibi, kişisel bir antrenör yardımı ile antrenman programını uygulayıp Iron Man vücuduna ulaştı. Tabi burada söylemek istediğimiz, tek başınıza gidemezsiniz değildir. Tek başınıza da antrenman yapabilirsiniz ama bir partner ile antrenman yapmak daha da verimli olacaktır.

Unutmamanız gereken, bu antrenman programının Robert Downey Jr’ın programı olmadığı, ilham alınarak yazılan bir program olduğudur. Dinlenme sürelerinizi 60-90 saniye olarak tutmak, daha verimli bir antrenman geçirmenize yardımcı olacaktır.

Örnek antrenman 1;

GünProgram
PazartesiAntrenman
SalıAntrenman
ÇarşambaDinlenme
PerşembeAntrenman
Cuma Antrenman
CumartesiDinlenme
PazarDinlenme

Antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

Örnek antrenman 2;

GünProgram
PazartesiAntrenman
SalıDinlenme
ÇarşambaAntrenman
PerşembeDinlenme
Cuma Antrenman
CumartesiDinlenme
PazarAntrenman

Antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

*Dinlenme günlerinizde aktif dinlenme yapabilir veya tamamen sevdiğiniz aktivitelerle uğraşabilirsiniz.

Üyelere Özel İçerik

İçeriğin devamı için giriş yapın!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz