Jacinto Bonilla 80 Yaşında CrossFit Yapmaya Devam Ediyor. Jacinto Bonilla 80 yaşında ve çevrenizde gördüğünüz insanlardan çok farklı. Kendisi mükemmel bir forma sahip ve CrossFit sporcusudur.

1939 yılında Porto Riko’da doğdu ve 6 yaşındayken ailesi ile birlikte New York’a taşındı. Gençliğinde ev yapımı ağırlıklar ile çalışmayı ve her zaman aktif bir yaşam sürmeyi severmiş.

Jacinto formda kalmayı sevdiği için, bu aktif yaşam tarzı onu tüm hayatı boyunca takip etmeye devam etmiş. Çoğu insanın aksine, yaşlandıkça güçten veya hızdan düşmedi. Evinin arka bahçesinde kendisine bir CrossFit spor salonu kurdu ve çalışmalarına hız kesmeden devam etti.

Kurmuş olduğu bu spor salonunda sadece bir katılımcı değil aynı zamanda da eğitmenlik yapıyor. 80 yaşında ve tempolu hareketleri yapabiliyor. CrossFit çeşitli egzersizleri yaptığınız bir spor dalıdır ve Jacinto Bonilla, 20 pull-up’ı çok rahat bir şekilde yapabiliyor.

Jacinto aşağıda izleyeceğiniz videoda, Localish ile bir röportaj yaptı ve yeteneklerinin bir kısmını sergiledi. Röportajı yapan kişi 7 dakikadan sonra Jacinto’ya ayak uyduramadı.

Jacinto Bonilla, herkes için bir ilham kaynağı. 80 yaşında olmasına rağmen antrenman yapmaya devam eden bu adamın karşısında sizin mazeretiniz nedir?

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz