Jean Pierre Fux'ın Durumu Hakkında Güncelleme

Jean Pierre Fux’ın Durumu Hakkında Güncelleme. Jean Pierre Fux, İsviçre’de doğdu, vücut geliştirme efsanesinden fitness koçluğuna geçiş yaptı. 52 yaşında olan Fux, kısa bir süre önce diz protezi ameliyatı oldu.

Fux, 2020 yılında kötü bir kaldırış sonrasında dizleri ile ilgili sorunlar yaşamaya başladı. O zamanlarda Flex Magazine için bir fotoğraf çekimi yaptığı sırada, 320 kg’lık squat girişiminde bulundu. Bu kaldırış sonrasında iki bacağında da ağır yaralanmalara maruz kaldı ve vücut geliştirme kariyerini sonlandırmak zorunda kaldı.

Bu sorunlar hala devam ediyordu. Instagram hesabından diz protezi ameliyatı olmak için hastaneye gittiğini paylaştı.

Jean Pierre Fux’ın Durumu Hakkında Güncelleme

Yeni dizim için hazırım. 

Jean Pierre Fux'ın Durumu Hakkında Güncelleme

Ameliyattan birkaç saat sonra, dizinin önceki ve sonraki halini Instagram hesabından hayranları ile paylaştı. İşlerin iyi göründüğünü ve iyileşmek için çalışmaktan heyecan duyduğunu açıkladı.

Yeni güzel dizim. Soldaki olan dağınık, röntgende fark var. Destekleriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Terapimi dört gözle bekliyorum ve bacaklarımı tekrar inşa edeceğim. Neubie (Neufit) ve BFR eğitimi geri dönüş yolumda büyük bir rol oynayacak. Daha fazla bilgi için takipte kalın.

Jean Pierre Fux'ın Durumu Hakkında Güncelleme

Jean Pierre Fux’ın ameliyatının başarılı bir şekilde geçtiğini duymak güzel. Eski vücut geliştirmeci, başkalarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için antrenörlük kariyerine geçiş yaptı. Fux efsanevi sporculardan biridir ve yarışmayı bıraktıktan sonra da sevilen bir eğitmen oldu.

Jean Pierre Fux'ın Durumu Hakkında Güncelleme

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz