John Meadows'ın Durumu Hakkında Güncelleme

John Meadows’ın Durumu Hakkında Güncelleme. Vücut geliştirici ve girişimci John Meadows, 48 yaşında Pazartesi günü kalp krizi geçirdi. Eşi Mary, John Meadows’ın durumu hakkında güncelleme paylaştı.

John Meadows Kalp Krizi Geçirdi

Facebook aracılığı ile durumunu paylaşan eşi Mary, iki tıkalı arteri olduğunu söyledi. 2005 yılından kolonunun çıkarılmasını gerektiren bir kan bozukluğu ile bağlantılı olduğunu açıkladı.

Ancak, bunun pıhtılaşma nedeni ile olup olmadığı doğrulanmamıştır. Aşağıda, hastaneye kaldırıldıktan sonra paylaşmış olduğu gönderiyi okuyabilirsiniz.

This is Mary, John has suffered a heart attack today. His blood vessels appear to be fine. Potentially a clotting disorder with his blood. He is in the hospital now. Please keep him in your prayers. Thank you!

John Meadows paylaştı: 11 Mayıs 2020 Pazartesi

Mary, arterlerde plak birikimi olmadığını öğrendikten sonra John’un durumu hakkında bir güncelleme yaptı. 2 atardamarı tıkayan 2 büyük kan pıhtısı olduğunu söyledi. Son güncellemeden itibaren, arterlerden birini temizlediler, ancak diğerine başlayıp başlamadıklarını bilmiyoruz.

Update on John's condition. His arteries have no plaque buildup, but he did have 2 massive blood clots blocking 2…

John Meadows paylaştı: 12 Mayıs 2020 Salı

Yeni ayrıntıları öğrendikçe, John Meadows’un durumu hakkında güncellemeleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz