Johnnie O. Jackson Rekabete Geri Dönüyor. Johnnie O. Jackson, 2020 Arnold Classic’te şampiyon olmak ve mirasına eklemek istiyor. Yarışma öncesinde kesinlikle mükemmel görünüyor.

Johnnie, tüm zamanların en efsanevi vücut geliştiricilerinden biridir. On altı yıldan fazla yarışıyor ve mükemmel bir kariyeri var. 2017 yılında emekli olmadan önce, dünyanın en güçlü vücut geliştiricilerinden biri olarak ün kazanmıştı. Emekliliğinden önce, Toronto Pro ve Arnold Classic South Africa‘yı kazandı.

Mart ayında 2020 Arnold Classic yarışması ile kaldığı yerden devam edecek. Johnnie Jackson’ın adı Arnold Classic’in listesine girdiğinde birçok kişi şaşırdı. Etkileyici kariyerine yeni bir büyük zafer daha eklemek için Columbus’ta sahneye çıkacak.

Yarışma öncesinde çok sıkı antrenman yapmaya başladı. Yakın zamanda Instagram hesabından hayranları ile bir video paylaştı. Video’da çok ağır kilo ile çalışmıyor ancak, izlediğiniz zaman çok sıkı çalıştığını görebilirsiniz.

Johnnie Jackson, hiç yavaşlamadan antrenmanlarına devam ediyor. Sahnede çok sıkı rakipleri olacak ve sert bir rekabet onu bekliyor olacak. Günü geldiğinde sahnede neler yapacağını hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz