Johnnie O. Jackson Son Videosunda Çok Sağlam Görünüyor

Johnnie O. Jackson Son Videosunda Çok Sağlam Görünüyor. Johnnie O. Jackson, 2020 Arnold Classic’te sahne aldığı zaman büyük bir çıkış yapmak istiyor. Etkinliğe hazırlanırken spor salonunda çok sıkı antrenman yapıyor.

20 sene boyunca rekabette ciddi başarılar elde etti. Toronto Pro ve Arnold Classic South Africa galibiyetleri dışında Mr. Olympia’da da birçok kez yer aldı. Johnnie 2017 yılından beri rekabet etmiyor. 2020 yılında Arnold Classic ile geri dönüş yapmayı planlıyor.

4 hafta sonra Ohio, Columbus’ta sahneye çıktığı zaman, günümüzde spordaki en iyi isimlerle karşı karşıya gelecek. Etkinlikte 6. kez sahneye çıkmış olacak ve en iyi performansını 2013 yılında 4. sırada yer alarak yapmıştı.

Bu işi ne kadar ciddiye aldığını gösteren bazı videolar çektiler ve Instagram hesabı üzerinden hayranları ile paylaştı.

Johnnie, Branch Warren ile sağlam antrenmanlar yapıyor ve videoda devasa gözüküyor. Etkinlik öncesinde işleri ne kadar ciddiye aldıklarını gösteren videolar olmuş. Yani kısacası, Johnnie bu dönüşü çok ciddiye alıyor ve kendini hazırlamak için çok sıkı çalışıyor. Yarışma günü geldiğinde neler yapacağını görmek heyecan verici olacak.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz