Julius Maddox Bench Press Dünya Rekoru Denemesi. Bu hafta sonu, Julius Maddox 800 lb’lik Bench Press ile dünya rekoru kırmaya çalışacak. Bu denemeyi canlı bir şekilde izleyebileceksiniz.

20 Haziran Cumartesi günü Julius, 800 lb’lik Bench Press ile dünya rekoru kırmaya çalışacak. Başarılı olursa, bu şimdiye kadar kaldırılan en ağır bench press olacak.

Bu etkinlikte Julius Maddox dışında dünya rekorlarını deneyecek başka sporcular da yer alacak. Tom Davis 740 lb’lik bench, Johnnie Harris 700 lb’lik bench deneyecek.

Bunun dışında, Tony Sentmanat Master’s rekorunu 500 lb’lik bir press ile kırmaya çalışacak ve James Dollman’da aynı ağırlığı geçmeyi planlıyor.

View this post on Instagram

NEW EVENT ANNOUNCEMENT!! – On June 20th more strength athletes are joining Julius Maddox @irregular_strength going for the 800lb/362kg Bench Press World Record – @tdsmash going for 740lb @power__bbuilder shooting for lightest man ever to bench 700lb @realworld_tactical 242lb weight class masters bench record going for over 500lb @its_perseus ging for 600lb @jmdollman over 500lbs @lukenall56 – This……can not be missed. Link to sign up is in our bio or go to – Lifting for the world 💪💪 – Sanctioned by @uspapower Refereed by @eddycoan and @realmattwenning Commentary by @biglozwsm and @c.t.ali.fletcher Powered by @roguefitness Supported by @sbdapparel Fueled by @reignbodyfuel – #beastsofthebench #evolvestrongman #evolvestrength #powerlifting #fortherecord #liftingfortheworld #800lb #benchpress #wusfeatsofstrength #StrengthSaturdays #biggerandbetter #ryourogue @stevenmcoyne @kindafitkindafat_apparel

A post shared by Core Sports (@coresportsworld) on

Feats of Strength serisinin önceki bölümleri gibi, Maddox’un rekor denemesini ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. 20 Haziran Cumartesi günü saat 19:00’da Rogue Fitness’ın YouTube kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

Julius Maddox Bench Press Dünya Rekoru Denemesi

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz