Kahverengi Göz Makyajı. Kahverengi gözün en şanslı göz renkleri arasında olduğunu biliyor muydun? Bu göz rengi ile hemen hemen tüm tonlar uyumlu ve şık durur. İşte, kahverengi göz makyajı önerileri.

Kahverengi Göz

Eğer ela ve açık kahverengi tonlarında gözlerin varsa koyu kahveden ve siyahtan uzak durman gerekiyor.

Kahverengi Göz Makyajı - giphy

Tercih edebileceğin eyelinerlara gelecek olursak; mor, altın sarısı, pembe, açık kahve, açık yeşil tonlarından ve açık lacivert farlardan yararlanabilirsin.

Kahverengi Göz Makyajı

Kahverengi gözlerini ön plana çıkarmak mı istiyorsun ? O zaman sıcak renklere yönelmeyi düşünebilirsin. Toprak, bakır ve altın tonları gözlerinin daha da ön plana çıkmasını sağlar. Ayrıca şeftali tonlarını da tercih edebilirsin.

Kahverengi Göz Makyajı - giphy

VenForLife

Önceki İçerikVerilen Kiloyu Korumak İçin Bunları Mutlaka Yapın
Sonraki İçerikOrduya Hazırlık Antrenmanı
katie
Merhaba😊! Sağlık sektöründe çalışıyorum. Edindiğim bilgiler doğrultusunda, sizlere aktif olarak bilgi paylaşımı sunmak için buradayım. “Dünya; hayal kurma ve hayallerini yaşamak için risk alma cesaretine sahip insanların elindedir.” diyor Paulo Coelho. Kendimi bu alanda geliştirmeye yönelttikten sonra farkettiğim bir şey var ki, o da insan en çok yazarken öğreniyormuş.. Kendimi ifade ederek insanlara faydalanabilecekleri bir şeyler sunmanın yazmaktan öte olduğunu, yazacağım konuyu araştırırken bana kattığı bilgiler sayesinde öğrendim. Son olarak; sevdiğiniz işi yapın! Bunu yapmaya başladığınızda, aslında kendinizi de seviyormuşsunuz. Romalı Şair Horace'nin ünlü bir sözüyle cümlemi bitirmek istiyorum.."Başlamaya cesaret edin! Istediği şekilde yaşamayı sürekli erteleyen kişi, nehri geçmek için nehrin kurumasını bekleyen adama benzer.👑💪

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz