Kai Greene Eşsiz Biceps Hareketi Gösteriyor

Kai Greene Eşsiz Biceps Hareketi Gösteriyor. Kai Greene çoğunlukla yeni antrenman programlarını denemekten hoşlanan biridir. Yakın zamanda hayranlarıyla Instagram hesabından yeni bir biceps curl hareketini paylaştı.

Kai Greene, dünyadaki en iyi vücut geliştiricilerinden biridir. Ancak birkaç yıldır yarışmıyor, onun yerine oyunculuk kariyeri üzerine odaklanıyor. Film ve televizyonda rol almasına rağmen, formda kalmayı başarıyor.

Çoğu kişi Shawn Rhoden‘ın Mr. Olympia 2019’da yasaklanmasından sonra Kai’nin yarışıp yarışmayacağını merak ediyordu. Merak etmelerinin diğer bir nedeni ise, Phil Heath yarışmıyordu ve hayranları yeni unvanın sahibinin Kai Greene olabileceğini düşünüyordu. Ancak, sert antrenmanlar yapmasına rağmen, bir filmde başrol oynamayı tercih etti.

Kai Greene’yi ilgi çekici yapan özelliğinden biri de, antrenmanlara farklı şekilde yaklaşıyor olmasıdır. Fiziğini korumayı başarmasının bir parçası olduğu söylenebilir. Bu benzersiz hareketi Instagram hesabı üzerinden hayranları ile paylaştı. Aşağıda hareketi paylaştığı videoyu izleyebilirsiniz.

View this post on Instagram

I do my best to master many movements, consistently challenge myself to get closer and closer to the perfect rep, with everything aligned optimally to recruit the target area, and to achieve the exact feeling I'm looking for. Take these concentration curls for example, now although they may not look like your typical bicep curl, I can assure you with the right amount of discipline and focus they will give you a run for your money!! Try them out and as always we’re working at a 20, 15, 12, 10, 8 rep scheme. .. 💪🏾CONCENTRATED CABLE CURLS ————————————————- ✅Target – Brachialis ✅Synergists -Biceps Brachii, Brachioradialis ✅Stabilizers – Trapezius, Upper & Middle, Levator Scapulae, Obliques

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

Kai Greene, vücut geliştirmede dikkat çeken biri olarak hayatına devam ediyor. Rekabete ne zaman döneceği veya tekrardan rekabet edip etmeyeceği belli değil. Tek bir gerçek var, Kai Greene’nin yokluğunda Olympia eskisi gibi değil.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz