Karbon Peeling Hakkında Bilmeniz Gerekenler. Lazer teknolojisi ile bütünleşen karbon peeling, çok koyu ciltlerde uygulanmak üzere geliştirilmiş bir teknolojidir. Cilt lekelerinin giderilmesine ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardım olan bu peeling, günümüzde sıkça tercih edilen ve cildi yenileyen bir uygulamadır.

Karbon Peeling Hakkında Bilmeniz Gerekenler - Karbon Peeling Hakkında Bilmeniz Gerekenler1

Karbon Peeling Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Karbon peeling acı vermez. Ancak hafif batmalar söz konusu olabilir.
  • Uygulamanın ilk aşamasında, temiz cilt karbon sıvı ile kaplanarak, sıvının ciltte tedaviye uygun rengi sağlanmaktadır.
  • Cilt altında yenileyici etki yaratır. Kolajen sentezini destekleyerek gözeneklerin sıkışmasını, cildin yenilenmesini ve daha kusursuz bir cilt görünümünü vadeder.
  • Diğer cilt tedavi işlemlerinin etkilerini artırarak yenilenme sürecini hızlandırır.
  • Cilt lekelerinin çözümünde sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca ciltte renk tonu dengesini de sağlar.
  • Karbon peelingin ortalama süresi 30-35 dk kadar olmaktadır.
  • Belirlenen tedavi doğrultusunda, 1 hafta ara ile 4 seansta etkili sonuç alınabilmektedir. Ancak bazı durumlarda bu seans süreleri değişiklik göstermekte olup, 10 seansa kadar uzatılabilmektedir.

VenForLife

Önceki İçerikTamamlayıcı Besin Verilirken Dikkat Edilecek Noktalar
Sonraki İçerikKoroner Skleroz ve Risk Faktörleri
katie
Merhaba😊! Sağlık sektöründe çalışıyorum. Edindiğim bilgiler doğrultusunda, sizlere aktif olarak bilgi paylaşımı sunmak için buradayım. “Dünya; hayal kurma ve hayallerini yaşamak için risk alma cesaretine sahip insanların elindedir.” diyor Paulo Coelho. Kendimi bu alanda geliştirmeye yönelttikten sonra farkettiğim bir şey var ki, o da insan en çok yazarken öğreniyormuş.. Kendimi ifade ederek insanlara faydalanabilecekleri bir şeyler sunmanın yazmaktan öte olduğunu, yazacağım konuyu araştırırken bana kattığı bilgiler sayesinde öğrendim. Son olarak; sevdiğiniz işi yapın! Bunu yapmaya başladığınızda, aslında kendinizi de seviyormuşsunuz. Romalı Şair Horace'nin ünlü bir sözüyle cümlemi bitirmek istiyorum.."Başlamaya cesaret edin! Istediği şekilde yaşamayı sürekli erteleyen kişi, nehri geçmek için nehrin kurumasını bekleyen adama benzer.👑💪

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz