Keone Pearson 2020 Olympia'da Yarışmayacak

Keone Pearson 2020 Olympia’da Yarışmayacak. Classic Physique yarışmacısı Keone Pearson, 212 bodybuilding çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Keone 212 kategorisine geçeceğini söylediği zaman birçok kişi şok oldu. Classic Physique yarışmacısı olarak sözler vermişti ve geçen sene Olympia’da 4. sırada yerini almıştı. Buna rağmen, 212 kategorisine geçiş yapacağını açıkladı.

Keone, 212 kategorisinde yarışabilmek için spor salonunda her şeyini ortaya koyarak antrenman yapıyor. Yakın zamanda Instagram hesabından fiziğinin hayranları ile paylaştı. 213lb olduğunu ve sırtının ne kadar mükemmel göründüğünü paylaştı.

Keone Pearson 2020 Olympia’da Yarışmayacak

212 kategorisinde yarışabilmek için hala yol kat etmesi gerekiyor. Bu nedenle bu sene yarışmayacağını, önümüzdeki sene sahneye çıkacağını söyledi. Sırt pozundan sonra önden çekmiş olduğu fotoğrafı da Instagram hesabından paylaştı.

Keone Pearson, 212 kategorisinde yarışabilmek ve pozları doğru yapabilmek için doğru şeyleri yapıyor gibi görünüyor. Sahneye çıktığında neler yapacağını hep birlikte göreceğiz.

VenForLife

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz