Larry Wheels Zsolt Sinka'nın Ağzında Çelik Çubuğu Büküyor

Larry Wheels Zsolt Sinka’nın Ağzında Çelik Çubuğu Büküyor. Larry Wheels’in güçlü biri olduğu birçok kişi tarafından biliniyor. Bu sefer gücünü, Zsolt Sinka’nın ağzında tuttuğu çelik bir çubuğu bükerek test etti.

Larry Wheels vücut geliştirme, strongman ve bilek güreşi gibi güç sporlarını yapmıştır. Şu an yaptığı spor ise, en başarılı olduğu powerlifting sporudur. Üst düzeyde güç ve fiziksel çaba sarf ederek, rakiplerinden daha iyi olduğunu kanıtlamak için fazlasıyla çalıştı.

Larry, yakın zamanda gücünü Zsolt Sinka’nın yardımıyla gösterme şansını elde etti. Popeye Strong olarak da bilinen Zsolt, inanılmaz derecede güçlü dişleri ile tanınan ve Guiness rekorlar kitabına giren biridir. Çenesini kullanarak bir uçak bile çekmiştir!

Larry Wheels’in kaslarını ve Zsolt Sinka’nın güçlü çenesini birleştirdiğinizde ortaya mükemmel bir gösteri çıkıyor. Larry bu gösteriyi Instagram hesabı üzerinden hayranları ile paylaştı. Aşağıdaki videoda, Zsolt’un ağzında tuttuğu çelik çubuğu nasıl büktüğünü görebilirsiniz.

Hangisinin daha güçlü olduğuna siz karar verin. Larry’nin kolları mı Yoksa Zsolt’un çenesi mi?

View this post on Instagram

Bending a bar with @popeystrong! @teampersonalrecord

A post shared by Larry (@larrywheels) on

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz