Lou Ferrigno New Mexico Şerif Yardımcısı oldu. Lou Ferrigno uzun zamandır Incredible Hulk rolünü geçti. Şimdi ise şerif yardımcısı olarak gerçek bir kahraman olacak.

Lou Ferrigno, tüm zamanların en ünlü vücut geliştiricilerinden biridir. Ününün büyük bir bölümü, 70’lerde televizyondaki Incredible Hulk şovundaki rolünden gelmektedir. Spora katkılarından dolayı sonsuza kadar vücut geliştirmede tarih kitaplarında yerini alacak.

Şimdi ise Ferrigno’nun sporla ilgisi olmayan bir şekilde onurlandırıldığı görünüyor. Raporlara göre, New Mexico’daki Socorro County’de görevini yerine getireceği anlaşılıyor. Son zamanlarda bir röportajda konuşan Lou, bunun kendisi için neden bu kadar önemli olduğunu açıkladı.

“Bu bir kostüm değil. Bunu çok ciddiye alıyorum ve şerif yardımcısı olduğum için çok heyecanlıyım. Çünkü tüm hayatım boyunca hep şerif olmak istedim. İnsanlar bunun sadece onursal bir şey olduğunu düşünüyor. Değil, çünkü sertifikam var ve gurur duyduğum polis güçlerim var. 

Tüm sürüş, atış ve diğer eğitimlerden geçtim ve bu hayatımı değiştirdi. Gerçek hayatta bir kahraman olmaktan, hayatı ve mülkü korumaktan çok mutluyum.”

Lou Ferrigno bir polis ailesinden geldi. Babası NYPD’de teğmendi. Bu nedenle her zaman mavi renkteki çocuklardan ilham almıştır. Bu işi kesinlikle çok ciddiye alıyor ve 68 yaşında olmasına rağmen bu onun için çok şey ifade ediyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz