Luke Sandoe Hayatını Kaybetti. Vücut geliştirme topluluğu, Luke Sandoe‘nin hayatını kaybetmesi ile büyük bir şok geçirdi.

Luke Sandoe’nun Ölümünün Detayları

Luke Sandoe, hızlı bir şekilde yükselen ve birçok kişinin favorisi haline gelen İngiliz doğumlu bir vücut geliştiriciydi. Sadece 30 yaşındaydı ve 4 senelik profesyonel kariyerinde birçok başarıya imza attı. Herhangi bir profesyonel yarışma kazanmamış olsa da, Arnold Classic 2019‘da üçüncü oldu ve ilerlemeye devam ediyordu.

Birden fazla habere göre, Perşembe sabahı Luke Sandoe hayatını kaybetti. Ne kadar genç olduğunu ve son gördüğümüzde ne kadar enerjik olduğunu hatırlayınca, bu gerçekten büyük bir şok etkisi yarattı.

Luke Sandoe Hayatını Kaybetti

Huzur içinde yat. Eğlenceli, iyi kalpli ve çok erken gitti. Luke, 2019 Arnold Classic’te üçüncü oldu ve 2020 Arnold Classic yayınında sunuculuk yaptı. O özlenecek.

Luke Sandoe’nin ölüm haberini aldığımda şok oldum ve afalladım. Onu sadece yakın bir arkadaş olarak görmezdim, aynı zamanda vücut geliştirici olarak hayranıydım ve her zaman harika bir sporcuydu. Ailesi ve sevdiği vücut geliştirme topluluğu için dua ediyorum. Huzur içinde yat kardeşim!

Huzur içinde yat Brother Of Iron… Sadece şoktayım ve bu habere çok üzüldüm.

Dünya parlayan bir yıldızı kaybetti… Huzur içinde yat.

Şu anda tam bir şok yaşıyorum. Haberlerin sahte olduğunu istedim, ama ne yazık ki değil. Seninle bulunduğum ortamda her zaman iyi vakit geçirdim, hayatta ve kariyerinde ilerleyişini izlemek heyecan vericiydi. Dualarım seninle ve ailene başsağlığı diliyorum. Sahnede ve sahne dışında çok özleneceksin. Hepimizi güldürdüğün için teşekkür ediyorum. Huzur içinde yat adamım.

Nereden başlasam!? Bu berbat! Her şeyden önce, Tampa Pro’da Luke Sandoe’nin yanında durmak bir onurdu. O zamana kadar Luke hakkında fazla bir şey bilmiyordum.  Ben kendini beğenmiş biri olduğunu düşündüm ama sonra asla bir kitabı kapağı ile yargılamamak gerektiğini öğrendim.

 

O harika bir adamdı ve hayatını kaybettiğini duyduğuma üzüldüm. Düşüncelerimiz ve dualarımız ailesiyle. Umarım daha iyi bir yerdesindir dostum. Huzur içinde yat.

Bu yazıyı kırık bir kalple yazmaya çalışıyorum. Bu sabah bir arkadaşımdan Luke Sandoe’nin artık bizimle olmadığı yönünde bir telefon aldım ve kelimeler içinde kayboldum. Huzur içinde yat.

Bu trajik habere uyandım ve şoktayım. Demir kardeşimiz Luke Sandoe 30 yaşında hayatını kaybetti. Ailesine, özellikle 15 yaşındaki kızı ve 8 yaşındaki oğlu için başsağlığı diliyorum. Huzur içinde yat Luke. Her zaman kalbimde yaşayacaksın. (En son 2020 Arnold Classic’te görüşmüştük)

Ben sadece suskunum! Huzur içinde yat.

Luke Sandoe’nin hayatını kaybettiğini duymak kesinlikle yıkıcı oldu. Luke inanılmaz bir sporcuydu, etrafında olmak eğlenceliydi ve çok iyi bir adamdı. Dünya onsuz bir daha az parlak olacak. Düşüncelerim ailesi ile beraber.

Luke Sandoe’nin hayatını kaybettiğini duymak çok üzücü. Sadece 31 yaşındaydı. Önünde büyük bir kariyer vardı. Bir keresinde Gaspari atletiydi, onu şahsen tanıyordum ve o bir beyefendiydi. Ailesine başsağlığı diliyorum. Huzur içinde yat.

Luke, sadece dört yıldır profesyonel olarak rekabet ediyordu. Sahneye her adımını attığında ilgileri üzerine topluyordu ve sürekli büyüdüğünü gösteriyordu. En sonra yarışması Mr. Olympia oldu ve 11. sırada yerini almıştı.

Luke Sandoe’nin yarışma geçmişi 

KATILIM DERECE
2019 Mr. Olympia 11
2019 Tampa Pro 2
2019 Indy Pro 4
2019 Arnold Classic Australia 5
2019 Arnold Classic 3
2018 California Pro Men’s Bodybuilding 15
2018 Indy Pro 3
2018 Arnold Classic Australia 6
2017 Vancouver Pro 13
2017 Arnold Classic 8
2015 UKBFF British Championships 6
2015 UKBFF Kent Classic Championships 2
2014 Welsh Grand Prix 1
2013 South Coast 1
2012 British Championships 2
2012 South Coast 1

VenGym olarak, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

VenEraX

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz