Luke Sandoe'nun Ailesi Ölümü Hakkında Bilgi Verdi

Luke Sandoe’nun Ailesi Ölümü Hakkında Bilgi Verdi. Vücut geliştirme topluluğundaki en büyük şoklardan biri, profesyonel vücut geliştirici Luke Sandoe‘nun hayatını kaybetmesiydi.

Luke Sandoe Hayatını Kaybetti

Geçen sene Arnold Classic‘te üçüncü ve Tampa Pro etkinliğinde ikinci sırada yerini almıştı. Gelecek vaat eden genç bir sporcuydu. Luke 31 yaşındaydı ve kariyeri henüz yeni başlamıştı.

Hayatını kaybettikten kısa bir süre sonra, Luke’un uzun yıllar boyunca bazı sorunlarla uğraştığı ve bunun sonucunda da intihar ettiğine inanılıyordu. Ancak ailesi Luke’un intihar etmediğini, kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybettiğini açıkladı. 32 yaşına gireceği gün yani 3 Ağustos 2020’de Instagram hesabından açıklamayı paylaştılar.

https://www.vengym.com/luke-sandoenun-olumunun-detaylari/

Görünüşe göre, ortaya atılan asılsız iddialar ve söylentiler Luke’un ailesini olumsuz yönden etkiledi. Ailesi “Bir aile olarak nihayet Luke’a en iyi ve son hediyemizi verebiliyoruz, doğruyu.” dedi.

Luke Sandoe’nun Ailesi Ölümü Hakkında Bilgi Verdi

Luke Sandoe'nun Ailesi Ölümü Hakkında Bilgi Verdi - Luke Sandoenun Ailesi Ölümü Hakkında Bilgi Verdi2 Luke Sandoe'nun Ailesi Ölümü Hakkında Bilgi Verdi - Luke Sandoenun Ailesi Ölümü Hakkında Bilgi Verdi3 Luke Sandoe'nun Ailesi Ölümü Hakkında Bilgi Verdi - Luke Sandoenun Ailesi Ölümü Hakkında Bilgi Verdi4

View this post on Instagram

Luke Sandoe 3/8/88-7/5/20 ❤️

A post shared by Luke Sandoe IFBB Pro (@lukesandoe) on

Luke Sandoe’nun Ölümünün Detayları

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz