Luke Sandoe'nun Ölümünün Detayları

Luke Sandoe’nun Ölümünün Detayları. IFBB Pro Luke Sandoe‘nun sağlık sorunları, steroid kullanımı veya uyuşturucu kullanımından dolayı hayatını kaybettiğine dair pek çok söylenti dolaşıyor.

Luke Sandoe’nun ölümünün detayları hakkında yeni gelişmeye aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Luke Sandoe’nun Ailesi Ölümü Hakkında Bilgi Verdi

Luke Sandoe’nun Ailesi Ölümü Hakkında Bilgi Verdi

Luke Sandoe Hayatını Kaybetti

Ancak, en yakın arkadaşlarından biri olan Ben Chow Instagram hesabından bir video ile olayın aslını anlattı. Luke Sandoe’nun ölümünün detayları hakkındaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Luke Sandoe’nun Ölümünün Detayları

Luke Sandoe

 

Bunun yapılacak doğru şey olup olmadığını bilmiyorum. Şu an biraz kayboldum, açıkçası bir şey bana anısını korumamı söyledi. Bu uygun değilse özür dilerim. Seni seviyorum @lukesandoe

 

Luke’a olan şey onun seçimiydi. Bunun tek seçeneği olduğuna karar verdi ve ne ile mücadele ettiğini asla anlayamayacağız.

 

Luke’u tanıdığım zaman boyunca, vücut geliştirmeden çok önce ve onunla tanışmadan çok öncesine uzanan bir olay, şeytanlarla savaştığını söyleyebilirim.

Chow, Sandoe’nun mücadelesini bilen kişilerden biriydi. Çünkü eskiden sürekli olarak sohbet ediyorlardı. Luke’un ölümü sağlığı, steroidler veya ölümüne yol açan bir uyuşturucu sorun değildi, kendi kararı olduğunu söyledi.

Hepimizin bir mücadelesi var ama Luke Sandoe’nun uğraştığı şey, bir birey olarak ona katlamanın çok fazla olduğu bir ölçüde olabilir.

Bence Luke’un şeytanları bizimkinden daha büyüktü.

Chow, Sandoe’nun ölüm nedeninin daha fazla ele alınması gereken çok yaygın bir durum olduğu için bir sır olarak saklanması gerektiğini hissetmediğini söyledi.

Erkek olarak, akıl sağlığı çok ciddiye almamız gereken bir şey.

Ayrıca, daha fazlasını yapabilirmiş gibi hissetti ve Sandoe’nun neler yaşadığını bildiği için bir şekilde bundan sorumlu olduğunu söyledi.

Daha fazlasını yapsaydım, yeni ulaşmış olsaydım, eğer birisiyle konuşmuş olsaydım, eğer daha önce… Bu geri alamayacağınız bir şey. Onu seviyorum ve özlüyorum. Her anıyı yaşatacağım.

Chow düşüncelerini bir araya getirdiği zaman başka bir video daha yayınlayacağını da söyledi.

Sandoe aynı zamanda Redcon1 atletiydi ve Aaron Singerman (CEO) da bir video yayınladı.

View this post on Instagram

When I first spoke with @lukesandoe I was impressed with his professionalism, sincerity, and his attitude. He didn’t tell me how great he was, or how huge a difference he was going to make for @redcon1 – instead he asked me to let him PROVE how valuable he would be. He wanted to show me that he could be of value before he asked me for anything significant. I always remember that first conversation and use it as an example of how to be. Prove your worth, THEN ask. Luke told me many times how he didn’t want to disappoint me, and how it was important to him that i felt like he did a good job. I never got a chance to tell him just how good a job he did. Everyone at the office, including me, loved Luke, and not only felt proud of him but we were proud to have him on the team. Please watch this video and honor Luke with remembering him fondly. I am a believer that you only truly die when no one remembers you, and speaks about you with kindness and revery. Luke’s legacy is even bigger than he was, and he will live on through us for generations. @redcon1 has decided to donate $25,000 to the children of @lukesandoe – please support the @fouadabiad @squatlikechow go fund me and help his family! (Link in my bio)

A post shared by CEO of Redcon1 (@aaronsingerman) on

Huzur içinde yat arkadaşım. 

 

Luke Sandoe ile ilk konuştuğumda profesyonelliği, samimiyeti ve tutumu beni çok etkiledi. Bana ne kadar büyük olduğunu ya da Redcon1 için ne kadar büyük bir fark yaratacağını söylemedi. Bunun yerine benden ne kadar değerli olduğunu kanıtlamasına izin vermemi istedi. Benden önemli bir şey istemeden önce bana değerli olabileceğini göstermek istedi. 

 

Her zaman ilk konuşmayı hatırlıyorum ve nasıl olacağının bir örneği olarak kullanıyorum. Değerini kanıtla, SONRA iste. 

 

Luke bana birçok kez beni nasıl hayal kırıklığına uğratmak istemediğini ve iyi bir iş yaptığını hissettiğimin onun için ne kadar önemli olduğunu anlattı. Ona ne kadar iyi bir iş yaptığını söyleme şansım olmadı. 

 

Ben de dahil olmak üzere ofisteki herkes Luke’u sevdi. Onunla sadece gurur duymadık, aynı zamanda onu ekipte bulundurmaktan da gurur duyduk. Lütfen bu videoyu izleyin ve Luke’u sevgiyle hatırlayarak onurlandırın. 

Ben sadece seni kimse hatırlamadığında, senin hakkında nezaket ve saygıyla konuşmadığında gerçekten öldüğüne inanan biriyim. Luke’un mirası ondan bile daha büyük ve nesiller boyunca bizimle yaşayacak. 

 

Redcon1, Luke Sandoe’nun çocuklarına 25.000 dolar bağışta bulunmaya karar verdi. Lütfen @fouadabiad ve @squatlikechow’a fon sağlayın ve ailesine yardım edin!

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz