Mayhem Madness Takım Etkinliği İptal Edildi. CrossFit Mayhem Madness takım etkinliği, 2020 sezonunda yaş grubu ve takım yarışmaları için resmi olmayan bir sonuç olarak hizmet verecekti. Ancak Rich Froning, etkinliğin resmi olarak iptal edildiğini açıkladı.

Etkinliğin önümüzdeki ay düzenlenmesi bekleniyordu. Bu sene Games’ten yaş grubu ve takım müsabakalarının kaldırılması sonrasında yerine geçmesi bekleniyordu. Resmi bir rekabet olmasa da, sene boyunca kategorilerde kimin en iyi olduğunu belirleyecekti.

View this post on Instagram

See you in Cookeville, August 2-9! #MayhemMadness

A post shared by richfroning (@richfroning) on

Mayhem Madness etkinliğinin Ağustos ayında düzenlenmesi gerekiyordu, ancak ileri bir tarihe ertelenmek zorunda kaldı. Beklenen tarihin ay sonunda olacağı düşünülmektedir. Rich Froning Instagram aracılığı ile bir açıklama yaptı. Covid-19 nedeni ile kaynaklanan seyahat kısıtlamaları ve diğer kısıtlamalar nedeniyle etkinliği iptal etmek zorunda kaldılar.

Mayhem Madness Takım Etkinliği İptal Edildi

Seyahat kısıtlamaları ve Covid-19 tarafından getirilen diğer kısıtlamalar nedeniyle, etkinliği ertelemeye ve sezonu devam ettirmek yerine, belki daha sonra şansımız bile olmayacak ancak, Mayhem Madness etkinliğini iptal etmeyi seçtik. Açıkçası bir etkinliğe katılmak ve rekabet etmek istiyoruz. Biliyorsunuz bunun için tüm yıl çalıştık, ama bu durum bizim kontrolümüz dışında. 

Bu durum, etkinliğe hazırlanan sporcular için hayal kırıklığı yaratan bir durumdur. Görünüşe göre önlerindeki tek seçenek ilerlemeye devam etmek ve gelecek yıla hazırlanmak olacak.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz