Men’s Journal İşten Çıkarmalara Başladı. Bir haftadan kısa bir süre önce, American Media Inc’in (AMI) yaptığı basın açıklamasına göre, Joe Weider’ın Olympia Fitness & Performance Weekend’ini ve Muscle & Fitness’ı Wings of Strength’in kurucusu Jake Wood’a sattığını öğrendik.

Ardından bir rapora göre, Muscle & Fitness’ın artık basılı dergiler yayınlamayacağı açıklandı. Görünüşe göre, AMI bu iki markayı borcunu ödemek için sattı. Çünkü en büyük mülklerinden birinin satışını tamamlama sürecindeler, National Enquirer 100 milyon dolar.

Men’s Journal’de uzun zamandır editör ve kıdemli bir çalışan olan J.R. Sullivan bir tweet ile işten çıkarıldığını ve çıkarılmasından dolayı üzüntü duymadığını söyledi.

Men’s Journal İşten Çıkarmalara Başladı

Kötü haber! Ben de dahil olmak üzere Men’s Journal çalışanları bugün işten çıkarıldı! Dergide bulunduğum zaman için minnettarlık dışında başka bir şey hissetmiyorum ve inanılmaz bir yazar grubu ile çalıştığım için şanslıyım.

Bu, işten çıkarılan çalışanlar için gerçekten talihsiz ve şu anda itibariyle, küçülmenin durumu hakkında başka ayrıntılar yok. AMI Olympia’yı ve yayını 2002 yılında 350 milyon dolara satın aldı ve şu anda AMI’nin gelecek planları belirsiz gibi görünüyor.

Tüm bu olanlara rağmen, bu Olympia için iyi bir haber. Çünkü Jake Wood Olympia markasını canlandırarak hayranlara geri getirmeye kararlı. Bunun dışında, Dan Solomon da yeni mülkiyetin altında başkan ve baş Olympia şefi olarak beş yıllık bir uzatma kararı aldı.

Olympia markası ve Muscle & Fitness için güzel şeyler olacağından eminiz. Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz