Michael B. Jordan: Killmonger Gibi Antrenman Yap

Michael B. Jordan: Killmonger gibi antrenman yap. Michael B. Jordan’dan ilham alınarak yazılan bu antrenman programı ile Black Panther’in Killmonger’i ve Creed Adonis Creed gibi antrenman yapın.

Bu antrenman programı 8 haftadan oluşmaktadır ve haftanın 5 günü uygulanmalıdır. Antrenman süreniz 60-90 dakikayı geçmemelidir. Orta düzeyde bir sporcuysanız bu programı rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Michael B. Jordan: Killmonger Gibi Antrenman Yap programının amacı ise, kas inşa etmektir.

Antrenman programın geçmeden önce tekrardan belirtmekte fayda var, bu program Michael B. Jordan’ın gerçek antrenmanı değildir. Sadece ilham alınarak hazırlanmış bir antrenman programıdır.

Dinlenme süreniz 30-60 saniyeyi geçmeyecek şekilde olmalıdır. Dinlenme günlerinizde, hoşunuza giden şeyleri yaparak aktif olabilirsiniz. Yürüyüşe çıkabilir, yüzmeye gidebilir, yoga veya meditasyon yapabilirsiniz.

Örnek antrenman 1;

Gün Program
Pazartesi Antrenman
Salı Antrenman
Çarşamba Antrenman
Perşembe Antrenman
Cuma  Antrenman
Cumartesi Dinlenme
Pazar Dinlenme

Antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

Örnek antrenman 2;

Gün Program
Pazartesi Antrenman
Salı Antrenman
Çarşamba Dinlenme
Perşembe Antrenman
Cuma  Antrenman
Cumartesi Dinlenme
Pazar Antrenman

Antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

Üyelere Özel İçerik

İçeriğin devamı için giriş yapın!

2 YORUM

    • Mehmet Bey merhaba,

      Bu antrenman programı Michael B. Jordan’ın filme hazırlanırken yapmış olduğu programdır. 6. günde Deadlift bulunmaktadır, ekstra eklemek isterseniz ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz