Mike Tyson ve Roy Jones Jr. 12 Eylül'de Karşı Karşıya

Mike Tyson ve Roy Jones Jr. 12 Eylül’de Karşı Karşıya. Mike Tyson rekabete geri döneceğini duyurduğu zaman, birçok kişi onunla dövüşmek için öne çıktı.

Binlerce dövüş teklif edildi, ancak en akıllıca olan ve geri dönen diğer bir usta Evander Holyfield oldu. Her ikisi de aynı zamanda geri döneceklerini açıkladılar ve yaşları da göz önüne alındığında, en mantıklı olanan bu olduğu görünüyordu.

Ancak Mike başka bir dövüş teklifini kabul etti. Raporlara göre, 54 yaşındaki eski ağır siklet şampiyonu Roy Jones Jr. ile ringe çıkacak. Büyük karşılaşma 12 Eylül’de California, Carson’daki Dignity Health Sports Park’ta gerçekleştirilecek.

Görünüşe göre bu, Mike’ın başlattığı Legend Only League adlı yeni bir girişimin parçası olacak. Bu, geçmişte zirvede olan çeşitli sporlardan sporcuları içerecek. Bunun onlara becerilerini sergileme ve tekrardan zafer yıllarını yaşama fırsatı vereceğini söylüyor.

51 yaşındaki Roy Jones Jr.’a gelecek olursak, Tyson’la yüzleşeceği zaman son profesyonel yarışmasından bu yana sadece iki yıl geçmiş olacak. Aslında son beşten dördünü kazandı ve bu zaferlerden ikisi TKO olarak geldi.

Mike Tyson ve Roy Jones Jr. 12 Eylül’de Karşı Karşıya

Rapor, muhtemelen işleri rekabetçi tutacaklarını, hafif, ring etrafında hareket etmeyi ve hayranları eğlendirmeyi hedeflediklerini belirtiyor. Mike’ın bunca zaman sonra neler yapacağını görmek ilginç olacak.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz