Morgan Aste Gerçek Bir Kas Canavarı. 190.5 cm olan Fransız vücut geliştirici Morgan Aste, uzun zamandır görmüş olduğumuz en büyük sporculardan biridir. Tartıya çıktığında çıkan sayılar hayal bile edilemeyecek boyutta.

Vücut geliştirme sporuyla ilgili olan çoğu kişi, sağlam ve büyük bir vücut ister. Bu sporun amacı, vücudumuzun ne kadar ileri gidebileceğini görmek için sürekli olarak kendimizi zorlamaya çalışmaktır.

Bazı yetenekli sporcular için bu durum, mantığa meydan okuyacak seviyelere çıkabilmektedir. Günümüzde bunun en iyi örneklerinden biri 37 yaşındaki Morgan Aste’dir.

Vücut geliştirme kariyeri başarılarla dolu olmasa da, IFBB Pro yarışmacısı mükemmel bir kas canavarı olarak gösterilmektedir. Kendi yaptığı hesaplamalara göre, Fransız sporcu 371 lb / 168 kg. Bu kendi başına yeterli gelmeyebilir, ancak 190.5 cm olduğunu ve yağsız kas kütlesi olduğunu hesaba katınca ortaya mükemmel bir görüntü çıkıyor.

Morgan Aste Gerçek Bir Kas Canavarı

Morgan, bir dönem strongman sporcusu olarak yarıştı ve ulusal yarışmalarda büyük başarılar elde etti. Şu anda vücut geliştirici olarak kariyerine devam ediyor ve devasa fiziği ile herkesi büyülüyor.

Doğruyu söylemek gerekirse, vücut geliştirme sporunda bu büyüklükte kas canavarlarını görmek artık çok zorlaştı. Morgan Aste gibi birini sahnede veya spor salonunda görmek mükemmel bir duygudur. Olympia sporcuları da oldukça iriler ancak, Morgan gibi sporcuların boyları da göz önüne alındığında çok farklı bir durum oluyor.

FitxHot

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz