Mr Olympia 2020 Ertelenecek. Koronavirüs nedeni ile son birkaç ay içerisinde vücut geliştirme ve fitness etkinliklerinin çoğu ertelendi veya iptal edildi. Yapılan resmi açıklamalara göre, Mr Olympia 2020 ertelenecek.

Mr. Olympia 2020’nin yeniden planlanacağı veya tamamen iptal edileceği yönünde birçok iddia ortaya atıldı. En sonunda resmi bir haber geldi. NPC News Online ve IFBB Pro League’nin sosyal medya hesaplarından Mr. Olympia 2020’nin ileri bir tarihte düzenleneceğine dair gönderiler paylaşıldı.

Henüz yeni bir tarih açıklanmamış olsa da, açıklamada yarışmanın 2020 yılında Las Vegas’ta düzenleneceği söyleniyor.

Mr Olympia 2020 Ertelenecek

Paylaşılan gönderide de görebileceğiniz gibi, IFBB ve NPC etkinliğin iptal edilmediğini, sadece ertelendiğini net bir şekilde belirtiyor. En önemlisi ise, etkinliğin 2020 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olması. Mr. Olympia genellikle Eylül ayında düzenlenir ve bu nedenle etkinlik için kısıtlı bir zaman kalıyor.

Bazı kaynaklara göre, Mr. Olympia’nın 11 Aralık veya 18 Aralık hafta sonu olacak şekilde planlanması bekleniyor. Ayrıca farklı bir kaynağa göre, etkinliğin 2020 yılı için tamamen iptal edilebilme şansı var.

İzleyiciler dışında yarışmacıları ilgilendiren bir soru ortaya çıkıyor. Etkinlik için yeterlilik tarihlerine ne olacak sorusu yarışmacılar için en önemli sorudur.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz