Mr Olympia 2020 Görüntüleme Başına Ödeme Alabilir. Bu sene düzenlenecek olan Mr Olympia etkinliğinde büyük olasılıkla çok daha küçük bir kitlenin katılımı ile gerçekleştirilecek ve bir sürü değişiklik olacak. Yaşanılan olaylardan sonra Mr Olympia 2020 görüntüleme başına ödeme alabilir.

Bunun dışında, izleme başına ödeme alma durumu da uygulanabilir. Covid-19 krizi sonrasında birçok yarışma iptal edildi veya ileri tarihe ertelendi. Aynı şekilde Olympia etkinliği de ileri tarihe ertelendi ve düzenleneceği yer değiştirildi.

Etkinliğin ayrıntılarının ve güvenlik protokollerinin çoğu planlanmış olsa da, etkinliğe katılacak seyirci ve sporcuların katılımında bazı kısıtlamalar meydana gelebilir ve yeni bir düzenlemeye gidebilirler.

Bu sene Olympia Jake Wood’a satıldı ve bu satın alım sonrasında yeni şeylerin yapılacağı vaat edildi.

Mr Olympia Satıldı

2020 Olympia için başka ilginç değişlikler de geliyor olabilir. Geçtiğimiz günlerde Monday Night Muscle’da konuşan Wood, etkinliği izleme başına ödemeli olarak düzenlemek istediklerini açıkladı. İşlerde daha çok fazla detay olmasına rağmen, markanın bunu denemek istediğini de belirtiyor.

Planlarımızı gerçekleştirebilmemiz ve başarmak istediğimiz şeyleri başarabilmemiz koşuluyla, gelecekte burada izleme başına ödeme ile ilgili bazı şeyler duyuruyor olabiliriz. Üzerinde çok sayıda hareketli parça var. 

 

Bu yıl gerçekten ortaya koymak istediğimiz en büyük gelişmelerden biriydi, ancak otelleri değiştirmek ve tüm bunlarla uğraşmak zorunda kaldığımız için biraz geri çekildi. Şimdi bunu biraz telafi etmeye çalışıyoruz. 

Mr Olympia 2020 Görüntüleme Başına Ödeme Alabilir

Bu uygulama sadece yarışmaya dikkat çekmeyecek aynı zamanda maddi olarak bir gelir elde edilecek ve yeni uygulamalara yatırım yapılabilecek. Mr Olympia 2020’nin zor bir dönemden geçmesi ve bu etkinliği izlemek isteyen kişilerin evlerinde rahat bir şekilde satın alarak izlemesi faydalı olacaktır. Olayların nasıl gelişeceğini ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

FitxHot

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz