Muscle & Fitness Basılı Yayınları Durduruyor

Muscle & Fitness Basılı Yayınları Durduruyor. Geçtiğimiz gün American Media LLC’nin Olympia ve Muscle & Fitness gibi mülkleri sattığı açıklanmıştı. Şimdi daha fazla ayrıntı ortaya çıkıyor. Bu satışın neden gerçekleştiği ve yapılması gereken bazı büyük değişiklikler hakkında bilgiler bulunuyor.

AMI, Olympia’yı ve Muscle & Fitness’ı Jake Wood’a sattı. Bu satış sonrasında, sporun geleceğinin nasıl olacağını birçok hayran merak etmeye başladı. Jake Wood’un yeni pazarlama tekniklerini kullanarak şirket ile güzel şeyleri başarabileceğine dair iyimser yaklaşımlar bulunmaktadır.

Muscle & Fitness Basılı Yayınları Durduruyor

Yakın gelecekte gerçekleşmesi beklenen bazı değişiklikler de açıklandı. Özellikle, Muscle & Fitness’ın artık tamamen dijital ortama odaklanacağı ve basılı yayınları durduracağı açıklandı.

AMI neden Olympia ve Muscle & Fitness’ı sattı?

American Media Inc en büyük medya mülklerinden birini satma sürecindedir. Anlaşma 100 milyon dolar olmasına rağmen, henüz kesinleşmemiştir. Bu nedenle, AMI ile diğer mülklerini satmaya karar verdiler. Yani, Olympia ve Muscle & Fitness.

Kaynaklara göre, Olympia’yı ve Muscle & Fitness’ı yaklaşık 70 milyon dolara sattılar. Bu hedefledikleri miktar olmasa da, şu anda ayakta kalmaları için yeterlidir. Olympia’nın ve Muscle & Fitness’ın geleceğinin çok daha iyi olacağı düşünülüyor. Gelişmeler için takipte kalın.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz